Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wszyscy rowerzyści zaproszeni do Myślęcinka! Zawita tam Rowerowa Stolica Polski

Upominki, odznaki, konkursy i wiele innych atrakcji czeka już w najbliższą niedzielę (21.05) na rowerzystów w Myślęcinku. Zapraszamy do odwiedzenia mobilnego punktu Rowerowej Stolicy Polski.
Wszyscy rowerzyści zaproszeni do Myślęcinka! Zawita tam Rowerowa Stolica Polski
Źródło: fot. materiały prasowe

Podczas aktywnego spędzania czasu, każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wziąć udział w polowaniu na okolicznościowe odznaki w aplikacji Aktywne Miasta. Za 10 km pokonanych z aplikacją na rowerze oraz 3 km w pozostałych 17 dyscyplinach, będzie można zdobyć odznakę w aplikacji i odebrać specjalny upominek.

Mobilny serwis gotowy będzie do bezpłatnego przeglądu roweru. Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zaprasza do punktu znakowania rowerów. Aby zabezpieczyć swój jednoślad przed kradzieżą, należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz dowód zakupu roweru (zawierający nazwę i numery jednośladu) i ewentualnie, w przypadku jego braku, kartę gwarancyjną.

Sporo atrakcji przygotowanych zostało dla najmłodszych, na których czekać będą gry, zabawy sportowo-sprawnościowe, quizy rowerowe z nagrodami, animacje z wielkimi bańkami mydlanymi oraz wiele innych wrażeń.

- Chcemy zachęcić wszystkie aktywne osoby do pobrania bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta oraz włączenia się do czynnego udziału w rowerowej zabawie. Dla fanów gier terenowych przygotowaliśmy 5 punktów na terenie parku, w których ukryjemy żetony upoważniające do odbioru koszulki rowerowej promująca tegoroczną edycję Rowerowej Stolicy Polski. Podpowiedzi, gdzie znajdują się dane punkty będą publikowane na facebooku Aktywna Bydgoszcz - mówi Tomasz Dobrowolski, koordynator Rowerowej Stolicy Polski.

Mobilny punkt RSP czynny będzie w niedzielę od godz. 14 do 19 przy miasteczku ruchu drogowego na ul. Hippicznej w Myślęcinku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 12°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama