Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

UKW wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce 2023 według rankingu Forbes

Niezwykłe wyróżnienie dla bydgoskiej uczelni. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego znalazł się w gronie zwycięzców rankingu Poland’s Best Employers 2023 opracowanego przez magazyn Forbes i firmę badawczą Statista. Placówka otrzymała wyróżnienie potwierdzone certyfikatem dla Najlepszych Pracodawców w Polsce 2023.
UKW wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce 2023 według rankingu Forbes

Autor: JK

Jak czytamy na stronie uczelni, najlepsi polscy pracodawcy zostali wyłonieni na podstawie wyników niezależnego badania przeprowadzonego wśród 20 000 pracowników zatrudnionych w Polsce. Respondenci zostali poproszeni o ocenę pracodawców w kategoriach takich jak wizerunek, zaufanie, społeczna odpowiedzialność biznesu czy wynagrodzenie i benefity pracownicze. 

Poland’s Best Employers 2023 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Podstawę badania stanowiła lista około 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

Tytuł Poland’s Best Employers 2023 podkreśla reputację firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Karol 16.05.2023 21:50
To teraz pora na sukces edukacyjny..

pochmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Jeśli nie będzie poprawiona droga dojazdu i wyjazdu to nowy obiekt też będzie klapą.Data dodania komentarza: 23.10.2025, 21:00Źródło komentarza: Na Glinkach powstaje największy park handlowy Bydgoszczy. Pierwsi klienci w I kwartale 2026Autor komentarza: jaTreść komentarza: Małe zaangażowanie władz regionalnych wojewódzkiego samorząduData dodania komentarza: 21.10.2025, 21:27Źródło komentarza: Port Lotniczy Bydgoszcz z rekordowym trzecim kwartałem — ponad 152 000 pasażerówAutor komentarza: Krytyk GlinkiTreść komentarza: Pożyjemy zobaczymy, oby wszystko się udało i wyremontowali ulicę dojazdową od ul.CmentarnejData dodania komentarza: 21.10.2025, 14:10Źródło komentarza: Na Glinkach powstaje największy park handlowy Bydgoszczy. Pierwsi klienci w I kwartale 2026Autor komentarza: ZenTreść komentarza: Pani Marylo - ten ohydny hejt już zniknął. Jurek spoczywa w pokojuData dodania komentarza: 4.10.2025, 09:09Źródło komentarza: Odszedł Jerzy Żmudziński Judoka i trener Judo związany z Polonią BydgoszczAutor komentarza: diament- z plastikuTreść komentarza: Teraz czas na spłacanie faktur. Szkoda, że Forbes nie weryfikuje kwestii regulowania płatności przez podmioty, którym nadaje tak górnolotne tytuły .Data dodania komentarza: 2.10.2025, 20:45Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem ForbesaAutor komentarza: Kredyt hipoteczny i leasing PoznańTreść komentarza: Ciekawe statystyki, ale i tak każda jedna osoba czy rodzina chcąca kupić mieszkanie ma swoją specyfikę i swoje indywidualne potrzeby, bo różne są źródła i wysokość dochodów. Inne ciekawe zestawienie ode mnie: rodzina 2+2 bez zobowiązań, wkład własny 20%, kredyt na 25 lat, dochód netto w sumie 10 tys. zł ma zdolność kredytową od 419 do 597 tys. zł w zależności od banku. Ogromny rozstrzał!Data dodania komentarza: 25.09.2025, 23:16Źródło komentarza: Na jaki metraż nowego M stać mieszkańców Bydgoszczy?
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama