Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Weekend 5-7 maja w Bydgoszczy. Koncerty, przedstawienia, szanty i mecze

Sprawdźcie co się będzie działo w Bydgoszczy przez nadchodzący, majowy weekend. W naszym mieście przez ten czas z pewnością nie zabraknie atrakcji muzycznych, kulturalnych, a także - sportowych.
Weekend 5-7 maja w Bydgoszczy. Koncerty, przedstawienia, szanty i mecze

Źródło: fot. archiwum JK

Millennium Docs Against Gravity. Bydgoski Prolog - 5-6 maja (piątek, sobota, godz. 19) / klub Mózg, ul. Parkowa 2
"Miłość bez granic”! To hasło tegorocznego prologu poprzedzającego bydgoski aneks festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Widzowie zobaczą 2 wyjątkowe filmy. Projekcje odbywać się będą w klubie Mózg w dniach 5-6 maja br. Wstęp jest wolny. Więcej informacji TUTAJ.

Zwiedzanie filharmonii i nie tylko - 6 maja (sobota, godz. 9.45) / Filharmonia Pomorska, ul. Szwalbego 6
Urząd miasta zaprasza na kolejny spacer w ramach Projektu Zabytek. Tym razem na mieszkańców czeka zwiedzanie gmachu Filharmonii Pomorskiej połączone ze spacerem po Dzielnicy Muzycznej. Interesujący spacer odbędzie się również w sobotę - o godzinie 17:00 - tym razem po Sielance. Więcej informacji TUTAJ.

Mecz IV ligi piłki nożnej: Chemik Moderator Bydgoszcz - Start Pruszcz - 6 maja (sobota, godz. 12:00) / Stadion Chemik ul. Glinki 79
Mecz piłkarzy Chemika Moderatora Bydgoszcz w ramach rozgrywek 4 ligi piłki nożnej. Wstęp wolny. Więcej informacji TUTAJ.

Spacery w samym sercu miasta - 6-7 maja (sobota, niedziela) / Bydgoskie Centrum Informacji, ul. Batorego 2
Zapraszamy wszystkie osoby odwiedzające Bydgoszcz, a także mieszkańców miasta na letnie spacery z przewodnikiem. W sobotę spacer odbędzie się pod hasłem "Poznaj Stare Miasto", a w niedzielę "Dookoła Śródmieścia". Więcej informacji TUTAJ.

Tylko mnie poproś do tańca - 6-7 maja (sobota, niedziela) / Teatr Kameralny, ul. Grodzka 14
Teatr Kameralny zaprasza na monodram muzyczny Katarzyny Kłaczek z piosenkami Anny Jantar. Powrócą znane hity i rozbłysną nowe interpretacje. W sobotę zapraszamy o godz. 17 i 19, a w niedzielę o 19. Więcej informacji TUTAJ.

FryMark bydgoski - 7 maja (niedziela, godz. 10) / Bydgoskie Centrum Finansowe, ul. Gdańska 8
Przed nami kolejna odsłona jarmarku z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem. Więcej informacji TUTAJ.

Żużlowe emocje - 7 maja (niedziela, godz. 14) / Stadion Polonii, ul. Sportowa 2
W kolejnym meczu I ligi żużlowcy Abramczyk Polonii w Bydgoszczy podejmą ekipę Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Na brak emocji nie powinniśmy narzekać. Bilety TUTAJ.

Myślęcinek zaprasza - 7 maja (niedziela, godz. 15) / LPKiW w Myślęcinku
Przed nami ciekawa niedziela w Myślęcinku. Najpierw świętować będziemy Dzień Baniek Mydlanych (więcej informacji TUTAJ), a o 17.30 rozpocznie się Dzień Kolorów (więcej informacji TUTAJ).

Muzyczna majówka pod wierzbą - 7 maja (niedziela, godz. 16) / skwer Krzysztofa Komedy, ul. Słowackiego
Zapraszamy na kameralny koncert na skwerze Krzysztofa Komedy. Przed nami niedzielne popołudnie z muzyką kameralną. Wstęp wolny. W razie niepogody koncert przeniesiony zostanie  do auli AMFN, ul. Słowackiego 7. Więcej informacji TUTAJ.

Szanty nad Zalewem Smukalskim -7 maja (niedziela, godz. 17) / przystań UKS, ul. przystani UKS, ul. Smukalska 177
Zapraszamy na koncert "Szanty nad Zalewem Smukalskim". W programie wieczoru znajdą się ognisko, muzyka na żywo i potańcówka. Wejście na koncert jest bezpłatne. Koncert został wybrany przez mieszkańców w ramach mikroprojektu osiedlowego w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama