Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Factory Resotr Spa

Radosław Sikorski zaprasza na autorskie spotkanie "Polska. Stan Państwa"

Już w ten czwartek odbędzie się spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim. Jego najnowsza książka "Polska. Stan Państwa" to gorzka refleksja na temat aktualnej kondycji naszego państwa, w którym nikogo nie trzeba przekonywać o szalejącej inflacji czy braku uznania na arenie międzynarodowej.
Radosław Sikorski zaprasza na autorskie spotkanie "Polska. Stan Państwa"

Źródło: fot. Facebook Radosław Sikorski

W najbliższy czwartek (04.05) w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy przy ul. Grodzkiej 14/16 odbędzie się spotkanie autorskie poświęcone najnowszej książce Radosława Sikorskiego pt. "Polska. Stan Państwa".

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona, dlatego swój udział należy wcześniej zgłosić organizatorom na adres email: [email protected].

Po niemal dwóch fatalnych w skutkach kadencjach PiS-u Radosław Sikorski mówi „sprawdzam!” i pyta, w jakim stanie jest dziś Polska.
Zamiast końca historii otrzymaliśmy koniec rzeczywistości, którą znamy. Wstrząsy – terroryzm, pandemia, załamanie gospodarcze i wojna – nie ominęły także nas. Polska wkracza w nową erę, borykając się z wewnętrznymi sporami, nepotyzmem i zaprzepaszczonymi szansami na rozwój. Bezsensowna walka z Unią Europejską zepchnęła nas na margines sceny międzynarodowej – i to w momencie, w którym bezpieczeństwo naszego kraju zostało zagrożone. - czytamy w oficjalnym opisie książki.

Radosław Sikorski – absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy, były minister spraw zagranicznych oraz obrony narodowej, senator, marszałek Sejmu VII kadencji, europoseł i niestrudzony komentator polskiej rzeczywistości politycznej. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -2°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama