Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Weekend 24-26 marca wypełniony atrakcjami. Sprawdź, jak spędzić ten czas

Przed nami ostatni marcowy weekend. Powoli zbliża się okres świąteczny. Co czeka na mieszkańców Bydgoszczan?
Weekend 24-26 marca wypełniony atrakcjami. Sprawdź, jak spędzić ten czas
Autor: JK

 

Akcja Kręci Nas Recykling (25 marca (sobota, godz. 10.30) / ul. Śliwińskiego)

Zachęcamy do włączenia się w akcję mającą na celu poprawienie stanu bydgoskiego środowiska. Spotkajmy się o 10.30 przy ul. Śliwińskiego, przy strefie na grilla obok basenu "Piąta Fala" przy V Liceum Ogólnokształcącym. Na uczestników czekać będą Ekoupominki, a o 12.15 grillowane przekąski.  Sobotnie sprzątanie to także inauguracja II edycji ogólnopolskiej akcji "Kręci nas recykling", którą wspiera bydgoska firma oponeo.pl.  Po więcej informacji zapraszamy: TUTAJ

Projekcja filmu wyjątkowego reżysera ,,Gdyby żółwie mogły latać" (24 marca (piątek, godz. 18.30) / Kino Orzeł, ul. Marcinkowskiego 12)

Bahman Ghobadi – wybitny kurdyjski reżyser przyjedzie do Bydgoszczy spotkać się z widzami. To on sprawił, że kinematografia kurdyjska jest rozpoznawalna, ponieważ zapoczątkował jej historię w świecie sztuki. Bydgoszczanie zobaczą jego fabułę „Gdyby żółwie mogły latać”. Reżyser przyjeżdża na zaproszenie Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy – organizatora wystawy „Kurdystan. Oblicza trwania”.

Jarmark Wielkanocny i topienie marzanny (26 marca (niedziela, godz. 11) / Balaton, ul. Skłodowskiej Curie 33)

Aby wprawić się nieco w Wielkanocny nastrój zapraszamy na wyjątkowy jarmark. Więcej informacji TUTAJ

Zapraszamy do filharmonii (24 marca (piątek, godz. 19) / Filharmonia Pomorska, ul. Szwalbego 6)

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej zaprasza na koncert. W repertuarze: "Anioły i Demony" Adama Wesołowskiego, Koncert skrzypcowy d-mool op. 47 Jeana Sibeliusa oraz I symfonia c-moll op. 68 Johannesa Bramsa. Bilety TUTAJ

Festiwal Gier Planszowych (24-25 marca)

Wszystkich fanów planszowych rozgrywek zapraszamy na ostatnią już edycję festiwalu gier planszowych. Więcej informacji TUTAJ

Bydgoskie zakamarki (25 marca (sobota, godz. 10.45) / zbiórka przed wejściem do gmachu Filharmonii Pomorskiej, przy ul. Szwalbego 6)

Projekt Zabytek zaprasza na kolejny spacer w cyklu "Bydgoskie zakamarki". Tym razem jego uczestnicy odwiedzą budynek Filharmonii Pomorskiej oraz poznają tajemnice dzielnicy muzycznej. Więcej TUTAJ.

Opowieści z Narni (25-26 marca (sobota, niedziela, godz. 16) / Teatr Kameralny, ul. Grodzka 14-16)

Teatr Kameralny zaprasza na spektakl "Opowieści z Narni". Widzowie, wspólnie z czworgiem rodzeństwa, przeniosą się do niezwykłego świata ukrytego we wnętrzu starej szafy. To będzie niezapomniana przygoda pełna zwrotów akcji, fantastycznych stworzeń i wyjątkowych bohaterów. Bilety TUTAJ

Rękoczyny w Młynach Rothera (26 marca (niedziela, godz. 12) / Młyny Rothera, ul. Mennica 10)

Przed nami kolejna odsłona Targów Rzeczy Wyjątkowych - Rękoczyny. Zapraszamy w niedzielę do Młynów Rothera. Wstęp wolny. 

Grają piłkarki (26 marca (niedziela, godz. 12) / stadion miejski, ul. Słowiańska 7)

W meczu 16. kolejki Orlen Ekstraligi Kobiet piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zmierzą się z drużyną KU AZS UJ Kraków. Wstęp wolny.

Oprócz tego gorąco zachęcamy do skorzystania z wiosennej pogody i zaczerpnięcia trochę świeżego powietrza przy okazji spacerów w urokliwym Myślęcinku.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
ReklamaCoś na ząb!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama