Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Rodzinna piekarnia inwestuje w kolejny lokal. Już wkrótce otwarcie

Rodzinna Piekarnia Poćwiardowski otwiera nowy punkt przy ul. Garbary. Jak zapowiada właściciel - ma ona nie być zwykłym sklepem, lecz także miejscem spotkań. Oficjalne otwarcie punktu nastąpi już na przełomie marca i kwietnia.
Rodzinna piekarnia inwestuje w kolejny lokal. Już wkrótce otwarcie

Źródło: JK

O otwarciu piekarni pierwsza poinformowała Metropolia Bydgoska, piekarnia Poćwiardowski ma przeszło 100-letnią tradycję, a w Bydgoszczy funkcjonuje już od 67 lat. Obecnie świeże wypieki na terenie naszego miasta można nabyć w czterech punktach zlokalizowanych przy ulicach: Długiej, Bałtyckiej, Nad Torem oraz na placu Piastowskim. Już na przełomie marca i kwietnia do tego grona ma dołączyć nowy punkt przy ulicy Garbary 5.

Warto dodać, że pan Krzysztof reprezentuje już trzecie pokolenie rodziny Poćwiardowskich, która od lat jest znana mieszkańcom naszego miasta, a jego syn szykuje się na godnego następcę wieloletniej tradycji – w lutym reprezentował Polskę na międzynarodowych cukierniczych mistrzostwach juniorów, na których jego ekipa zajęła wysoką, czwartą lokatę, co jednocześnie jest najwyższym miejscem w historii, jakie udało się zająć reprezentantom naszego kraju.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MelchiorTreść komentarza: Pań Burczyk wspolodpowiada za fatalna pozycję UKW w kraju Tak nisko jeszcze nie było Prof Mendlik to czysta karta.Data dodania komentarza: 16.04.2024, 22:45Źródło komentarza: Wybory Rektora UKWAutor komentarza: Doc.Treść komentarza: II runda była przeciw Burczykowi. Nikt go nie lubi.Data dodania komentarza: 16.04.2024, 06:51Źródło komentarza: Wybory Rektora UKWAutor komentarza: ObecnyTreść komentarza: Pan Redaktor umie dodawać?? 38+28=66, 66-2=64 czyli 1 głos przeszedł i 1 nieobecny. Dlatego wygrał. Prof Burczyk jest nielubiany /słusznie/ - głównie za swoje zarozumialstwo i tyle.Data dodania komentarza: 15.04.2024, 20:47Źródło komentarza: Wybory Rektora UKWAutor komentarza: W.W.Treść komentarza: Trzeba się czepiać bo ten portal był zawsze rzetelny i obiektywny, aż nagle pojawił się lewy dziwoląg i psuje renomę !Data dodania komentarza: 15.04.2024, 08:43Źródło komentarza: Bydgoszcz w dobrych rękachAutor komentarza: MilenaTreść komentarza: co się czepiacie Redaktora przecież on opisuje Bydgoszcz w pigułce.Data dodania komentarza: 14.04.2024, 13:31Źródło komentarza: Bydgoszcz w dobrych rękachAutor komentarza: RenataTreść komentarza: Kiedy wreszcie doprowadzony będzie do porządku bulwar między mostem tramwajowym a Astorią, teraz tam jest błoto, błoto i jeszcze raz błoto. Gdzie są służby miasta, monitoring wcześniej wykonanych prac. Nie ma. Zrobione i na tym koniec. Skandal.Data dodania komentarza: 13.04.2024, 13:16Źródło komentarza: Nowe linie tramwajowe na Szwederowo oraz rozbudowa pętli w Myślęcinku
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama