Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Bydgoskie Centrum Onkologii z szansą na tytuł szpitala dziesięciolecia

Bydgoskie Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka bierze udział w ogólnopolskim rankingu Okofundacji Alivia. Obecnie zajmuje najwyższą pozycję w województwie oraz 6. w skali kraju. Głosować wciąż można.
Bydgoskie Centrum Onkologii z szansą na tytuł szpitala dziesięciolecia

Źródło: wikipedia

Konkurs na najlepszy szpital onkologiczny dziesięciolecia oraz lekarza przyjaznego pacjentom onkologicznym trwa już czwarty miesiąc. Organizowany jest z okazji 10-lecia funkcjonowania Onkofundacji Alivia, prowadzącej portal Onkomapa.pl, który jest bazą ośrodków i lekarzy leczących raka na terenie naszego kraju. Stanowi on odpowiedź na brak ogólnodostępnego rejestru tego typu. Oprócz zdobycia potrzebnych danych, można na nim przeczytać także opinie o poszczególnych placówkach.

Onkomapa cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród pacjentów onkologicznych. Umożliwia wyszukiwanie ośrodków i lekarzy z użyciem filtrów lokalizacji, programu lekowego oraz ocen dokonanych przez pacjentów z konkretnym typem nowotworu. To ważne, aby przed wyborem specjalisty czy placówki medycznej móc zapoznać się z opiniami osób, które znajdowały się w podobnej sytuacji – mówi Agnieszka Dolna z Onkofundacji Alivia.

Bydgoskie Centrum Onkologii plasuje się obecnie na 6. miejscu w skali kraju z średnią oceną 4,5/5 punktów przy 1022 opiniach pacjentów. W plebiscycie biorą udział jeszcze dwie bydgoskie placówki: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii oraz Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza.

Głosy można oddawać do 30 kwietnia 2023 roku TUTAJ

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Maria Litwiniuk 19.02.2023 13:03
Po pierwszej wizycie i potwierdzeniu diagnozy "biorą pacjenta w swoje ręce". Wiedzą, że jesteś w szoku. Dostajesz więc rozpiskę, w którym gabinecie, jakie dodatkowe badania masz zrobić. To wielki komfort dla chorego. Leczenie i rehabilitacja wśród życzliwych, wyrozumiałych pracowników (aniołów), to wielka pomoc dla psychiki pacjenta, a wiadomo, że to połowa sukcesu w leczeniu przewlekłym.

Zuzanna Marciniak 17.02.2023 22:34
Profesjonalne podejście do pacjenta. Oddany, wyrozumiały i życzliwy personel.

zamglenia

Temperatura: -2°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama