Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowak Solutions na Facebooku

Bydgoskie Centrum Onkologii z szansą na tytuł szpitala dziesięciolecia

Bydgoskie Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka bierze udział w ogólnopolskim rankingu Okofundacji Alivia. Obecnie zajmuje najwyższą pozycję w województwie oraz 6. w skali kraju. Głosować wciąż można.
Bydgoskie Centrum Onkologii z szansą na tytuł szpitala dziesięciolecia
Źródło: wikipedia

Konkurs na najlepszy szpital onkologiczny dziesięciolecia oraz lekarza przyjaznego pacjentom onkologicznym trwa już czwarty miesiąc. Organizowany jest z okazji 10-lecia funkcjonowania Onkofundacji Alivia, prowadzącej portal Onkomapa.pl, który jest bazą ośrodków i lekarzy leczących raka na terenie naszego kraju. Stanowi on odpowiedź na brak ogólnodostępnego rejestru tego typu. Oprócz zdobycia potrzebnych danych, można na nim przeczytać także opinie o poszczególnych placówkach.

Onkomapa cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród pacjentów onkologicznych. Umożliwia wyszukiwanie ośrodków i lekarzy z użyciem filtrów lokalizacji, programu lekowego oraz ocen dokonanych przez pacjentów z konkretnym typem nowotworu. To ważne, aby przed wyborem specjalisty czy placówki medycznej móc zapoznać się z opiniami osób, które znajdowały się w podobnej sytuacji – mówi Agnieszka Dolna z Onkofundacji Alivia.

Bydgoskie Centrum Onkologii plasuje się obecnie na 6. miejscu w skali kraju z średnią oceną 4,5/5 punktów przy 1022 opiniach pacjentów. W plebiscycie biorą udział jeszcze dwie bydgoskie placówki: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii oraz Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza.

Głosy można oddawać do 30 kwietnia 2023 roku TUTAJ

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Maria Litwiniuk 19.02.2023 13:03
Po pierwszej wizycie i potwierdzeniu diagnozy "biorą pacjenta w swoje ręce". Wiedzą, że jesteś w szoku. Dostajesz więc rozpiskę, w którym gabinecie, jakie dodatkowe badania masz zrobić. To wielki komfort dla chorego. Leczenie i rehabilitacja wśród życzliwych, wyrozumiałych pracowników (aniołów), to wielka pomoc dla psychiki pacjenta, a wiadomo, że to połowa sukcesu w leczeniu przewlekłym.

Zuzanna Marciniak 17.02.2023 22:34
Profesjonalne podejście do pacjenta. Oddany, wyrozumiały i życzliwy personel.

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlkaTreść komentarza: 196 -te miejsce to nie takie złe. Na którym miejscu jest UKW w rankingu "Perspektyw"?, a w sporcie na którym?Data dodania komentarza: 19.03.2023, 15:27Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przyjemne (wagary) z pożytecznym (zobaczenie kampusu uczelni), fajnie ;)Data dodania komentarza: 17.03.2023, 14:55Źródło komentarza: Uczniowie szkół średnich będą wagarować na Politechnice Bydgoskiej!Autor komentarza: The JaTreść komentarza: A jeszcze prosciej byloby po prostu zrobic z jednej strony zabiegow podjazd ! nic prostrzego ! Po obydwu stronach kladki sa po dwa zabiegi schodow-lewa i prawa strona . Z jednej strony wystarczy zrobic podjazd ,a zdrugiej dalej beda schody ,tak wiec po obu stronach mielibysmy i schody i podjazd ! Sprawa jest tak prosta ze wystarczyloby na owych schodach zrobic szalunek i zalac betonem ! Na wierzchu zrobic jakas powloke antyposlizgowa ,jak na pasach . Ot cala technologia !Data dodania komentarza: 16.03.2023, 18:17Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: The Ja !Treść komentarza: Osoba ktora wymyslila ten idiotyczny pomysl ,to chyba patrzy na to z perspektywy pieszego ,bo napewno nie z perspektywy kierowcy ! Skrzyzowanie na ul. ujejskiego i swiatla , nastepne swiatla mialy by byc zamiast kladki, a nastepne swiatla i skrzyzowanie 100 m dalej na srzyzowaniu ulic magnuszewska wojska polskiego ! Pomysl tak idiotyczny ze brak slow! Efektem tego bedzie ciagle zkoekowany odcinek drogi od skrzyzowania ulicy Ujejskiego do swiatel , i nastepny wieczny korek bedzie przed nastepnym skrzyzowaniem -magnuszewska . Caly ten odcinek drogi stanie sie wogole nieprzejedny! Co za idiota to wymyslil ??? Niemozna zrobic zamiast schodow -podjazdu , jak to zostalo zrobione np . na kladce przy ulicy Fordonska -Wislana ???Data dodania komentarza: 16.03.2023, 17:49Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Miejsca UKW od 54 do 196 i ogłoszony sukces. Ja również gratuluję.Data dodania komentarza: 15.03.2023, 10:08Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: KiniaTreść komentarza: Aja myślałam, że najlepszy jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - czytałam informację na stronie i gratulacje za miejsca.Data dodania komentarza: 14.03.2023, 21:02Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachach
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt