Niskie ciśnienie przyniosło do Polski intensywne opady śniegu i deszczu, a także śniegu z deszczem. W naszym województwie znajdzie się centrum niżu, będzie biało i wietrznie.
IMGW przestrzega kierowców. Zamarzać będą chodniki i ulice. Na drogach należy spodziewać się utrudnionych warunków jazdy, a podczas spacerów bardzo śliskiej nawierzchni. Temperatura wahać będzie się od -5 do 0 stopni. W związku ze zwiększonym ryzykiem wypadku, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie prowadzenia pojazdów!
Więcej informacji na temat ostrzeżeń dotyczących dzisiejszej pogody znajdziecie Państwo na: https://meteo.imgw.pl/?model=hybrid







![Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO] Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO]](https://static2.bydgoszcz.com/data/articles/sm-4x3-za-nami-otwarcie-nowego-parku-handlowego-magnuszewska-8-foto-1759050773.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze