Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 16:19
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała

Gofry w kształcie penisów i wagin zjemy już w Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Teraz przyszła pora na Bydgoszcz. 4 lutego nastąpi otwarcie lokalu D-lickcious, który określa się jako ,,Real PORN Food". Sieć pragnie przełamywać tematy tabu i zmieniać podejście Polaków do seksualności. Lokal budzi skrajne emocje.
W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała

Źródło: D-lickcious

Jak czytamy na fanpage'u marki: ,,Nasze gofry mają kształt damskich i męskich części ciała i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie okazało się, że to kształt polskiego TABU"

Odwiedzając nietuzinkową cukiernię do wyboru będziemy mieć gofry w dwóch kształtach: penisów i wagin. Oprócz tego właściciele oferują różne dodatki, polewy i posypki. Zaznaczają, że nie chcą, aby ich firma sławę zyskała wyłącznie na kontrowersjach, dlatego dużą uwagę przykładają do jakości swoich produktów. Klienci chwalą smak słodkości, a ceny za wypieki wahają się w granicach 20zł. 

Pierwsza cukiernia sieci powstała w maju zeszłego roku. Obecnie w Polsce funkcjonują już 3 takie lokale, w Poznaniu, Krakowie i Łodzi. W lutym planowane jest otwarcie kolejnych trzech. 1 lutego powstanie już druga w Poznaniu, a trzy dni później(04.02) przełamać swoje bariery będą mieszkańcy Bydgoszczy i Szczecina. W naszym mieście Dickery zjemy przy ul. Focha 10. 

W Polsce desery w kształcie narządów płciowych bywają różnie odbierane. Właściciele wspominają, że odbiór młodych ludzi jest znacznie lepszy niż starszych, choć w każdym wieku zdarzają się klienci, którzy są wyraźnie speszeni. Co ciekawe w krajach Europy zachodniej takie desery cieszą się wielką popularnością. W Hiszpanii możemy je zjeść zarówno w stolicy jak i wielu turystycznych kurortach. 

D-Lickcious pragnie zwracać uwagę nie tylko kształtem swoich produktów. Przy marce pracują seksuolodzy i edukatorzy, którzy współtworzą wiele inicjatyw mających na celu edukację seksualną są to: m.in. podcast #sexpodcast, a także broszury edukacyjne, które znajdują się w każdym lokalu sieci. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Debil 28.01.2023 21:16
bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.

Wyborca 26.01.2023 22:20
Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!

bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek KonopkaTreść komentarza: Nagroda Forbesa to szczególny prestiż. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Całą Waszą Rodzinę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 13:12Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem Forbesa L Autor komentarza: loanofferTreść komentarza: Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(WhatsApp) number +918131851434 contact email id : [email protected] Mr. Damian SumitiData dodania komentarza: 13.06.2024, 08:27Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: W Bydgoszczy też takie chcemyData dodania komentarza: 03.06.2024, 17:02Źródło komentarza: Pierwszy tramwaj PESA Twist już w Tallinie! M Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Poprawiono :)Data dodania komentarza: 30.05.2024, 23:32Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: Natalia MoczadłoTreść komentarza: Źle odmieniliście nasze nazwisko;)Data dodania komentarza: 29.05.2024, 17:36Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: .MarianTreść komentarza: Mieszkalpaan pod 11 tym więc wcześniej był skup butelek jeszcze wcześniej "resztki" Stacewicza a za panem kiosk z piwem z 30-40 pijanych facetów i dopiero "Kacik" który prowadził do kolejnego kiosku , piwem i strzelnicy przy śluzie Grottgera. Oczywiście pamieta Pan bójkę z 1968 roku w której zginął naasz kolega Karol. Kanał latem śmierdział aż na Łokietka było czuć/u Dulina/ To było wg Pana piękne??. Radzę oprzytomniecData dodania komentarza: 29.05.2024, 15:33Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama