Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowak Solutions na Facebooku

W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała

Gofry w kształcie penisów i wagin zjemy już w Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Teraz przyszła pora na Bydgoszcz. 4 lutego nastąpi otwarcie lokalu D-lickcious, który określa się jako ,,Real PORN Food". Sieć pragnie przełamywać tematy tabu i zmieniać podejście Polaków do seksualności. Lokal budzi skrajne emocje.
W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
Źródło: D-lickcious

Jak czytamy na fanpage'u marki: ,,Nasze gofry mają kształt damskich i męskich części ciała i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie okazało się, że to kształt polskiego TABU"

Odwiedzając nietuzinkową cukiernię do wyboru będziemy mieć gofry w dwóch kształtach: penisów i wagin. Oprócz tego właściciele oferują różne dodatki, polewy i posypki. Zaznaczają, że nie chcą, aby ich firma sławę zyskała wyłącznie na kontrowersjach, dlatego dużą uwagę przykładają do jakości swoich produktów. Klienci chwalą smak słodkości, a ceny za wypieki wahają się w granicach 20zł. 

Pierwsza cukiernia sieci powstała w maju zeszłego roku. Obecnie w Polsce funkcjonują już 3 takie lokale, w Poznaniu, Krakowie i Łodzi. W lutym planowane jest otwarcie kolejnych trzech. 1 lutego powstanie już druga w Poznaniu, a trzy dni później(04.02) przełamać swoje bariery będą mieszkańcy Bydgoszczy i Szczecina. W naszym mieście Dickery zjemy przy ul. Focha 10. 

W Polsce desery w kształcie narządów płciowych bywają różnie odbierane. Właściciele wspominają, że odbiór młodych ludzi jest znacznie lepszy niż starszych, choć w każdym wieku zdarzają się klienci, którzy są wyraźnie speszeni. Co ciekawe w krajach Europy zachodniej takie desery cieszą się wielką popularnością. W Hiszpanii możemy je zjeść zarówno w stolicy jak i wielu turystycznych kurortach. 

D-Lickcious pragnie zwracać uwagę nie tylko kształtem swoich produktów. Przy marce pracują seksuolodzy i edukatorzy, którzy współtworzą wiele inicjatyw mających na celu edukację seksualną są to: m.in. podcast #sexpodcast, a także broszury edukacyjne, które znajdują się w każdym lokalu sieci. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Debil 28.01.2023 21:16
bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.

Wyborca 26.01.2023 22:20
Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlkaTreść komentarza: 196 -te miejsce to nie takie złe. Na którym miejscu jest UKW w rankingu "Perspektyw"?, a w sporcie na którym?Data dodania komentarza: 19.03.2023, 15:27Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przyjemne (wagary) z pożytecznym (zobaczenie kampusu uczelni), fajnie ;)Data dodania komentarza: 17.03.2023, 14:55Źródło komentarza: Uczniowie szkół średnich będą wagarować na Politechnice Bydgoskiej!Autor komentarza: The JaTreść komentarza: A jeszcze prosciej byloby po prostu zrobic z jednej strony zabiegow podjazd ! nic prostrzego ! Po obydwu stronach kladki sa po dwa zabiegi schodow-lewa i prawa strona . Z jednej strony wystarczy zrobic podjazd ,a zdrugiej dalej beda schody ,tak wiec po obu stronach mielibysmy i schody i podjazd ! Sprawa jest tak prosta ze wystarczyloby na owych schodach zrobic szalunek i zalac betonem ! Na wierzchu zrobic jakas powloke antyposlizgowa ,jak na pasach . Ot cala technologia !Data dodania komentarza: 16.03.2023, 18:17Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: The Ja !Treść komentarza: Osoba ktora wymyslila ten idiotyczny pomysl ,to chyba patrzy na to z perspektywy pieszego ,bo napewno nie z perspektywy kierowcy ! Skrzyzowanie na ul. ujejskiego i swiatla , nastepne swiatla mialy by byc zamiast kladki, a nastepne swiatla i skrzyzowanie 100 m dalej na srzyzowaniu ulic magnuszewska wojska polskiego ! Pomysl tak idiotyczny ze brak slow! Efektem tego bedzie ciagle zkoekowany odcinek drogi od skrzyzowania ulicy Ujejskiego do swiatel , i nastepny wieczny korek bedzie przed nastepnym skrzyzowaniem -magnuszewska . Caly ten odcinek drogi stanie sie wogole nieprzejedny! Co za idiota to wymyslil ??? Niemozna zrobic zamiast schodow -podjazdu , jak to zostalo zrobione np . na kladce przy ulicy Fordonska -Wislana ???Data dodania komentarza: 16.03.2023, 17:49Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Miejsca UKW od 54 do 196 i ogłoszony sukces. Ja również gratuluję.Data dodania komentarza: 15.03.2023, 10:08Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: KiniaTreść komentarza: Aja myślałam, że najlepszy jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - czytałam informację na stronie i gratulacje za miejsca.Data dodania komentarza: 14.03.2023, 21:02Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachach
ReklamaAntybakteryjny szampon Derma-Hexi
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt