Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Przemysłowe serce Bydgoszczy z kolejnym wielkim zakładem

Naszemu miastu zaufali serwisanci pociągów. Nowoczesna hala o powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych powstaje przy ul. Aleksandra Krzywca na terenie byłych zakładów chemicznych. Inwestycja należy do spółki Serwis Pojazdów Szynowych.
Przemysłowe serce Bydgoszczy z kolejnym wielkim zakładem
Autor: fot.: serwispojazdowszynowych.pl

Spółka posiada już swoją siedzibę w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą oraz warsztat w Inowrocławiu. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na następny zakład, tym razem w samej Bydgoszczy. Zatrudnienie tam znajdą nie tylko fachowcy dokonujący napraw i przeglądów, ale też wszelcy pracownicy administracyjni i socjalni, ponieważ do części produkcyjnej przylegać będą biura SPS.

Warto dodać, że całość obiektu będzie połączona z obecnymi liniami kolejowymi budowanymi właśnie bocznicami, które umożliwiają sprawny transport wymagających naprawy taborów. Firma Serwis Pojazdów Szynowych posiada sprawdzoną renomę w całej Polsce - z jej usług korzystają tacy przewoźnicy jak Przewozy Regionalne, Kolej Dolnośląska, Warmińsko-Mazurska oraz Warszawska Kolej Dojazdowa. Same usługi oferowane przez firmę nie dotyczą tylko taborów kolejowych, ale też modernizacji autobusów i napraw powypadkowych oraz skrzyń biegów, przekładni napędowych i silników spalinowych.

Jest to kolejna nowa budowa na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, którego obszar obejmuje 286,4 hektarów i jest największym tego typu skupiskiem firm przemysłowo-usługowych w regionie. Cytując prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego: "Miasto Bydgoszcz nieustannie wspiera rozwój inwestycji w mieście, m.in. dzięki takim instrumentom wsparcia, jak zwolnienie z podatku od nieruchomości dla nowych inwestycji w ramach regionalnej pomocy inwestycyjnej oraz pomocy de minimis."  Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 26 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt