Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:00
Reklama

Bydgoszcz: Włamał się, ukradł telewizor i go sprzedał

Policjanci z bydgoskich Wyżyn zostali powiadomieni o włamaniu do domu, skąd skradziono telewizor. Okazało się, że sprawca wszedł do wnętrza po wcześniejszym wybiciu szyby w oknie. Spowodował tym straty w wysokości 3500 złotych.
Bydgoszcz: Włamał się, ukradł telewizor i go sprzedał

Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Policjanci z bydgoskich Wyżyn zostali powiadomieni o włamaniu do domu, skąd skradziono telewizor. Okazało się, że sprawca wszedł do wnętrza po wcześniejszym wybiciu szyby w oknie. Spowodował tym straty w wysokości 3500 złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy na miejscu zabezpieczyli ślady. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci wytypowali sprawcę i pojechali do jego miejsca zamieszkania.

45-latek nie był zdziwiony wizytą policjantów. Przyznał się włamania i kradzieży telewizora, który zdążył już sprzedać w lombardzie.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jest znany policjantom z wcześniej dokonywanych przestępstw, za które odbywał w ostatnich latach karę pozbawienia wolności. Dlatego też za ten czyn odpowie w warunkach recydywy. Oznacza to dla niego wyższy wymiar kary o połowę jej górnej granicy.

Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama