Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Obywatelska sobota przed nami. Zagłosuj w BBO

Trwa głosowanie na Bydgoski Budżet Obywatelski. Osoby, które potrzebują pomocy lub nie posiadają dostępu do Internetu, a chcą oddać głos zapraszamy w najbliższą sobotę (3 grudnia) w godz. 11-13 do centrum handlowego Focus lub Rondo. Mieszkańcy zdecydują, które z 447 projektów trafią do realizacji. Na zadania wskazane przez mieszkańców nadal zabezpieczamy 16 mln zł.
Obywatelska sobota przed nami. Zagłosuj w BBO
Autor: fot: BBO

Przypominamy, że głosowanie elektroniczne odbywa się na stronie www.bydgoszcz.pl/BBO. Wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut. Główna kategoria projektów to pomysły osiedlowe. W Bydgoszczy znajdują się większe i mniejsze osiedla. Kwoty zostały rozdzielone proporcjonalnie biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców. Wśród najpopularniejszych propozycji są: projekty „zielone” i ekologiczne, rewitalizacja skwerów, alejek i parków, unowocześnianie i budowa nowych placów zabaw oraz innych form rekreacji np. street workout. Drugą kategorią są zadania ponadosiedlowe. W tym roku zadań o charakterze ogólnomiejskim jest 20. Wśród propozycji znajdziemy m.in. te o charakterze rekreacyjnym, sportowym, a także rewitalizacje terenów zielonych i propozycje ekologicznych rozwiązań w mieście.

Potrzebujesz pomocy w głosowaniu? Pomożemy

Mieszkańcy, którzy potrzebują pomocy w wypełnieniu elektronicznego formularza i nie mają dostępu do Internetu mogą liczyć na pomoc.  Stałe punkty do głosowania funkcjonują w BCOPW i Młynach Rothera w godzinach urzędowania. Można też zagłosować za pośrednictwem infolinii dzwoniąc w dni robocze w godz. 8-16 na numery telefonów 52 51-53-555.
 

W najbliższą „Obywatelską Sobotę” (3 grudnia)  w godzinach od 11 do 13  głosować będzie można dodatkowo w centrach handlowych Focus (ul. Jagiellońska) i Rondo (ul. Kruszwicka). Akcję będziemy kontynuować w kolejne weekendy. Również na jarmarku bożonarodzeniowym 6 grudnia pojawią się stanowiska, gdzie pracownicy Urzędu Miasta pomogą zagłosować. Jeśli masz inne pytania napisz do nas: [email protected]

Tam będziemy dla Was

  • 3 grudnia - Obywatelska Sobota z BBO Focus Mall Bydgoszcz- 11:00-13:00
  • 3 grudnia - Obywatelska Sobota z BBO CH Rondo - 11:00-13:00
  • 6 grudnia - Mikołajki z BBO Jarmark Bożonarodzeniowy (namiot społeczny przy ul. Mostowej) - 12:00-16:00
  • 10 grudnia - Obywatelska Sobota z BBO Focus Mall Bydgoszcz - 11:00-13:00
  • 10 grudnia - Obywatelska Sobota z BBO CH Rondo - 11:00-13:00
  • 11 grudnia - Niedziela z BBO Focus Mall Bydgoszcz - 11:00-13:00
  • 11 grudnia - Niedziela z BBO CH Rondo - 11:00-13:00.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 26 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt