Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Kursanci ze Szkoły Policji w Pile patrolują ulice Bydgoszczy

W najbliższych tygodniach na terenie Bydgoszczy będą pełnić swoje pierwsze służby kursanci ze Szkoły Policji w Pile. Towarzyszą oni swoim doświadczonym kolegom ze służb patrolowych oraz ruchu drogowego.
Kursanci ze Szkoły Policji w Pile patrolują ulice Bydgoszczy
Autor: KWP Bydgoszcz

Od wczoraj (24.11) do 19 grudnia 2022 r. na terenie Bydgoszczy spotkać będzie można kursantów ze Szkoły Policji w Pile, którzy wraz z policjantami z bydgoskich komisariatów oraz Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy pełnić będą służbę patrolową. Jest to dla młodych funkcjonariuszy okazja do obserwowania bardziej doświadczonych kolegów podczas czynności związanych z realizacją wyznaczonych zadań i podejmowaniem interwencji. Młodzi adepci policyjni zdobywać będą doświadczenie w ramach działań realizowanych w tych dniach przez bydgoskich policjantów.

Funkcjonariusze służby będą pełnić w rejonach komisariatów podległych Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy, m. in. wezmą udział w działaniach kontrolno- prewencyjnych „Bezpieczny Pieszy”, zabezpieczeniach zgromadzeń planowanych na terenie naszego miasta, a także skierowani zostaną w rejon Starego Rynku i Wyspy Młyńskiej, gdzie odbywa się Jarmark Świąteczny, w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa uczestników jarmarku.

Z uwagi na okres jesienno- zimowy funkcjonariusze sprawdzać będą miejsca przebywania  osób bezdomnych oraz kierowani będą w miejsca, w których według zgłoszeń naniesionych za pomocą „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, dochodzi do zakłóceń porządku publicznego.

Takie wspólne służby są dobrą okazją dla młodych kursantów policyjnych do poznania specyfiki służby, sposobu podejmowania i przeprowadzania interwencji, a tym samym doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych kolegów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt