Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Patrol z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymał amatora silników elektrycznych

Wczoraj (21.11.2022) po południu policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji, patrolując ulicę Świętej Trójcy w Bydgoszczy, zauważyli mężczyznę z plecakiem, który przechodził przez płot na teren prywatnej posesji. Funkcjonariusze natychmiast poszli za nim.
Patrol z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymał amatora silników elektrycznych
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

W trakcie sprawdzania opuszczonej posesji i budynku, na pierwszym piętrze, mężczyzna zauważył mundurowych i zaczął uciekać kierując się w stronę ulicy Krótkiej. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów. W tym czasie patrol poinformował stojącego na zewnątrz policjanta o ucieczce. Po krótkim pościgu mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariusza.

Okazało się, że 42-latek w trakcie ucieczki porzucił swój plecak. Mundurowi po chwili go znaleźli. Był ukryty w budynku. Oczywiście nie bez powodu. W środku policjanci znaleźli dwa silniki elektryczne oraz szlifierkę kątową.

Zatrzymany 42-latek został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Szwederowie. Tam, w trakcie kontroli osobistej, policjanci znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za niewykonywanie poleceń oraz za naruszenie przepisów w ruchu drogowym podczas ucieczki. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (22.11.2022) śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzuty kradzieży, posiadania narkotyków, a także naruszenia miru domowego. Takie też zawiadomienie złożył właściciel posesji.

Teraz o dalszym losie podejrzanego zadecyduje już sąd.   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaKarma IBDerma Happy Chi
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama