Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Butik Cyrkularny otworzy się w jednym z centrów handlowych w Bydgoszczy

Zielone Arkady jako największa galeria w województwie kujawsko – pomorskim kontynuują strategię poszerzania oferty. Do grona najemców dołączył kolejny sklep – Butik Cyrkularny marki Ubrania do Oddania. Jest to koncept działający w duchu slow fashion polegający na dawaniu odzieży używanej drugiego życia.
Butik Cyrkularny otworzy się w jednym z centrów handlowych w Bydgoszczy

Autor: Materiały prasowe

W Butiku Cyrkularnym można kupić wyselekcjonowane i odświeżone ubrania (damskie, męskie, dziecięce) z drugiej ręki, a także oddać niepotrzebną odzież. Na wieszakach są zarówno ubrania vintage, markowe, z metkami jak i casualowe - wszystkie wyprane i wyprasowane, przedstawione w butikowej formule. Bardzo cieszymy się z obecności kolejnego najemcy w naszym portfolio.

Wierzymy, że Butik Cyrkularny marki Ubrania do oddania świetnie dopełnia zróżnicowaną ofertę Zielonych Arkad i wpisuje się w ramy działania naszego centrum. – mówi Ewa Krassowska Dyrektor Zielonych Arkad. Butik w Zielonych Arkadach zajmuje 220 metrów kwadratowych, o wystrój zadbał artysta Szymon Gotowski z pracowni „Pan Szymon”. Ponad 80% materiałów stanowiących wnętrze lokalu to meble i dekoracje przetworzone metodą recyklingu lub upcyclingu. Poza zakupami na klientów sklepu czeka coś jeszcze - dedykowany box na niepotrzebne ubrania, obuwie i akcesoria.

Dzięki temu, można nie tylko kupić wyselekcjonowaną i odświeżoną odzież, ale także wcześniej zrobić porządek w swojej szafie. W ten sposób można nadać ubraniom drugie życie, a co więcej - wesprzeć potrzebujących, gdyż każdy 1 kg zbędnej odzieży to 1 zł przekazane przez UDO na rzecz podopiecznych partnerskich NGO. Warto dodać, że w Butiku Cyrkularnym w Zielonych Arkadach planowane są także ciekawe panele i warsztaty. Na pierwsze takie wydarzenie marka Ubrania do oddania zaprasza już w czwartek 29.09.2022 od godziny 16.00. Z okazji otwarcia butiku w największej galerii w Bydgoszczy, we współpracy z Centrum dietetyki Respo, zorganizowany będzie panel o odżywianiu i modzie. Tego dnia od godz. 16.00 na klientów Butiku Cyrkularnego czekać będą również upominki oraz rabat– 20%. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
słabe opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama