Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Metropolia za pół ceny już w tym miesiącu!

Już za trzy tygodnie, a dokładnie 26 września rozpocznie się 6. edycja akcji Metropolia za pół ceny 2022. Wciąż można zgłosić swoją firmę do udziału i dotrzeć w ten sposób do nowych klientów z regionu.
Metropolia za pół ceny już w tym miesiącu!

Autor: Materiały prasowe

Wydarzenie wzorowane jest na doskonale znanej i lubianej akcji “Bydgoszcz za pół ceny”, w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych dokładnie o połowę. Już po raz szósty działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowę Chełmińską, Dobrcz, Kcynię, Koronowo, Łabiszyn, Mroczę, Nakło, Nową Wieś Wielką, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

W akcji co roku uczestniczą firmy z przeróżnych branż. Są to między innymi restauracje, siłownie, baseny, sklepy odzieżowe czy instytucje kultury. Informacje o nich i oferowanych zniżkach są na bieżąco publikowane na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl. Zapewne będą to nie tylko punkty stacjonarne, ale również sklepy internetowe, które licznie uczestniczyły w poprzednich edycjach wydarzenia.

Ze zniżek będzie można korzystać przez tydzień, lecz nie wszędzie. Każda zgłaszająca się firma i instytucja samodzielnie określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w przedziale od 26.09 do 2.10.2022 r., np. poniedziałek-środa czy piątek-niedziela.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: [email protected] poprzez przesłanie skanu wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl

Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem agencja Grupa Enjoy Media.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama