Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Działania "BLOKERS- Rozpoczęcie Roku Szkolnego" na bydgoskim Błoniu

Wczoraj (01.09.2022) w godzinach popołudniowych policjanci z bydgoskiego Błonia przeprowadzili wzmożone działania pod nazwą „BLOKERS- Rozpoczęcie Roku Szkolnego”. Głównym ich celem było ujawnianie osób spożywających alkohol w miejscach niedozwolonych oraz osób sprzedających alkohol nieletnim.
Działania "BLOKERS- Rozpoczęcie Roku Szkolnego" na bydgoskim Błoniu

Autor: KWP Bydgoszcz

Akcja ukierunkowana była na przestrzeganie przepisów z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, a tym samym na przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw i wykroczeń w rejonie skwerów, parków i sklepów monopolowych, terenów przyległych do placówek oświatowych. W akcji wzięli udział policjanci ogniwa patrolowo- interwencyjnego oraz dzielnicowi. Patrole dyslokowane były w rejonie zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podczas akcji wylegitymowano 64 osoby. Wobec 8 osób, które dopuściły się drobnych wykroczeń policjanci zastosowali pouczenia. Nałożyli 6 mandatów karnych za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym oraz za zakłócanie porządku publicznego, a wobec jednej osoby został skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Ponadto zatrzymano dwie osoby poszukiwane, jak również sprawcę przestępstwa dotyczącego posiadania środków odurzających.

Jednocześnie funkcjonariusze zapowiadają, że w związku ze zgłoszeniami na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa działania odbywać się będą cyklicznie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WojasTreść komentarza: W razie wojny to cel priorytetowy do zniszczeniaData dodania komentarza: 20.05.2026, 19:33Źródło komentarza: Kujawsko-pomorskie: Jedna z kluczowych inwestycji kolejowych w logistyce paliw. PERN uruchomił masowy front kolejowyAutor komentarza: Andrze GarlickiTreść komentarza: Od tego prezydenta nie przyjął bym nawet chusteczki do nosa.Data dodania komentarza: 19.05.2026, 14:43Źródło komentarza: Komunikat Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Michała Sztybla w sprawie apelu do Prezydenta o przyspieszenie procedury przyznawania Medali za Długoletnie Pożycie MałżeńskieAutor komentarza: <a href=“https://www.polecanekorepetycje.pl/“>kasia</a>Treść komentarza: Świetnie napisany artykuł, który bardzo dobrze przedstawia opisywany temat, to rzadkie!!Data dodania komentarza: 18.05.2026, 22:18Źródło komentarza: Filharmonia Pomorska na walizkach. Rusza przeprowadzka przed remontem i rozbudowąAutor komentarza: nikiTreść komentarza: Nie, nie wraca Współczesna. Skoro nie będzie tam księgarni to pojawia się tylko stara nazwa.Data dodania komentarza: 12.05.2026, 19:17Źródło komentarza: "Współczesna" wraca na Gdańską 5. Mózg Foundation otworzy w centrum Bydgoszczy nową przestrzeń kultury i spotkańAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Tory kolejowe za oknem? Co z hałasem?Data dodania komentarza: 8.05.2026, 19:50Źródło komentarza: BTBS szykuje kolejną inwestycję na Okolu. Trwają prace przy Grunwaldzkiej 72-78Autor komentarza: MaciejTreść komentarza: Kiedy wracam z pracy po 22.00 widzę, że pod arkadami budynku Savoy przy ul. Gdańskiej wysadzany jest człowiek na wózku inwalidzkim. Sytuacja jest tragiczna bo chyba pozostaje tam sam. Widzę, że jest tej nocy 6.05.2026. Może instytucja medyczna pomoże w tej sytuacji bo psy kierowane są do klinik a tu idzie o człowieka.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 23:19Źródło komentarza: Zapowiedź: Długowieczność kobiet. Proste nawyki, wielkie efekty. Łukasz Sobkowiak
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama