Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obchody Święta Wojska Polskiego w Bydgoszczy

"Weekend z wojskiem" – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbędą się centralne obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Obchody Święta Wojska Polskiego w Bydgoszczy
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Zapraszamy serdecznie na uroczystości w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych organizowane z okazji Święta Wojska Polskiego. 

 

Na te dni Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie zaplanowało liczne wydarzenia o charakterze państwowym, patriotyczno-religijnym, kulturalnym oraz rozrywkowym. Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - Dowódca Garnizonu Bydgoszcz ma zaszczyt zaprosić mieszkańców regionu na spotkanie z wojskiem.

 

W trzech miastach województwa kujawsko-pomorskiego (13 sierpnia RADZIEJÓW, 14 sierpnia KOWALEWO POMORSKIE, 15 sierpnia WIĘCBORK) odbędą się pikniki wojskowe, na których będzie można zobaczyć to co w Wojsku Polskim najlepsze – będzie nowoczesny sprzęt wojskowy, koncert Orkiestr Wojskowych i oczywiście grochówka.

Największą atrakcją pikników będzie możliwość porozmawiania z żołnierzami. Będą atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Dla każdego znajdzie się miejsce i każdy znajdzie tu coś ciekawego. Zainteresowani służbą w Wojsku Polskim będą mogli uzyskać informację w punktach rekrutacyjnych organizowanych przez WCR. 

Natomiast w piątek, 12 sierpnia br. o godzinie 10.00, na dziedzińcu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego i 102 rocznicy Bitwy Warszawskiej.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaKarma IBDerma Happy Chi
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama