Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Wielki tour Minionków w bydgoskim centrum handlowym

Już w sobotę, 23 lipca br., bohaterowie najnowszego filmu wytwórni Illumination zawitają do CH Focus w Bydgoszczy. Pełne zwariowanych pomysłów Minionki - Gru oraz jego mali przyjaciele Otto, Bob, Kevin i Stuart, zapraszają najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy do wspólnej zabawy. W godzinach 11:00 -19:00 czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe nagrody rzeczowe!
Wielki tour Minionków w bydgoskim centrum handlowym
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Najnowsze przygody żółtych stworków można już oglądać na wielkim ekranie, jednak prawdziwą gratką dla fanów będzie możliwość ich bliższego poznania oraz udział w zaplanowanej przez Minionki zwariowanej rywalizacji. Na emocjonujące spotkanie z żółtymi przyjaciółmi zaprasza wszystkie dzieci bydgoski Focus. Już 23 lipca br. w centrum handlowym Focus będzie można wziąć udział w zabawie, której zasady są zbliżone do bardzo popularnej gry mobilnej Minion Rush. Zadaniem uczestników będzie wykonywanie określonych zadań, za które otrzymają bananową walutę. Uzbierane monety będzie można wymieniać na gadżety filmowe, pamiątki lub bilety do kina.

 

Jak zdobyć bananowe dukaty?

Chętni do udziału w zabawie powinni swoje pierwsze kroki skierować ku minionkowej recepcji, gdzie będą mogli zapoznać się z planem atrakcji, regulaminem. Pierwsze bananowe dukaty można zgarnąć za minionkowe przebranie. Także warto ubrać coś minionkowego, lub wziąć swoją ulubioną maskotkę minionka.

 

Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.mówi - - Minionki od lat podbijają serca dzieci, a także dorosłych. Z okazji premiery najnowszego filmu z ich udziałem, wyruszyły w ogólnopolski tour promocyjny. Jednym z ich przystanków będzie nasze centrum handlowe. Dla najmłodszych fanów przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Z pewnością uczestnicy zabawy nie będą się nudzić i każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej rywalizacji wszystkich małych mieszkańców Bydgoszczy

 

Najwięcej atrakcji czeka na uczestników rywalizacji na minionkowej scenie. W programie zaplanowano:

  • Boogie Minions – naukę tańca Boogie z minonkami w stylu lat 60 i 70 –tych.
  • Kung Fu Minions – minionkową szkółkę Kung Fu,
  • Rodzinny Minionkowy Quiz – biorące udział w tej konkurencji zespoły, mają szansę wygrać liczne gadżety, prezenty od partnerów i dodatkowo bananowe monety;
  • Zadanie „Wskaż różnice” - polegające na wskazaniu największej liczby różnic w scenach z filmu, w określonym czasie. Uczestnik, za pokazanie określonej liczby różnic, otrzyma tyle samo punktów;
  • Minionkowe Piłkarzyki – kultowa zabawa dla dużych i małych.
  • Big Floor Puzzles - polegające na ułożeniu wielkich podłogowych puzzli.

 

Gdzie można zapłacić minionkową walutą?

Minionkowa waluta zapewni jeszcze więcej zabawy! Za uzbierane bananowe dukaty będzie można odebrać jedną lub więcej z trzech atrakcyjnych nagród. Pierwszą opcją do wyboru jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach z Minionkiem Otto, podczas których najmłodsi stworzą swój spersonalizowany kamień, np. poprzez doklejenie czupryny lub oczek. Innym pomysłem jest wizyta w minionkowej fotobudce, w której będzie można wykonać cztery fantazyjne zdjęcia z wykorzystaniem minionkowych gadżetów. Dodatkową opcją do wyboru jest wymiana monet na bilet do kina na najnowszą część przygód Gru i jego przyjaciół. Ostatnią atrakcją będzie maniokowy Happy Van, w którym można zrobić sobie zdjęcie, a także odebrać banany i naklejki z Minionkami.

 

Impreza przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-12 lat, z wyłączeniem atrakcji „Kung-Fu Minions”, na którą zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu  tylko w obecności i za zgodą rodzica lub pełnoletniego opiekuna. W każdej z atrakcji dziecko może wziąć udział tylko jeden raz.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://focusbydgoszcz.pl/.  

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Tekst alternatywny