Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niecodzienne zajęcia z bydgoskimi przedszkolakami

Wczoraj (22.06.2022) bydgoscy policjanci, razem z przedstawicielami Krainy Dolnej Wisły, zorganizowali zajęcia na temat bezpiecznego zachowania na drodze. Dzieciom w bezpiecznym przechodzeniu przez jezdnię pomagały niezwykłe zwierzęta.
Niecodzienne zajęcia z bydgoskimi przedszkolakami

Autor: KWP Bydgoszcz

W niecodziennych zajęciach uczestniczyły dzieci z fordońskiego przedszkola. Policjanci starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom dzieci szukają nowych i ciekawych form przekazu najważniejszych tematów. Dlatego właśnie przedstawiciele Krainy Dolnej Wisły wraz ze swoimi podopiecznymi pomagali policjantom, aby treści dotyczące bezpieczeństwa były przekazane dzieciom atrakcyjnie i wyjątkowo.

Funkcjonariusze organizując tego typu zajęcia byli przekonani, iż obecność zwierząt spowoduje, że zasady bezpiecznego zachowania się przy drodze i na drodze zostaną dzieciom na długo w pamięci.

Ponadto podczas zajęć policjanci zwracali uwagę dzieci na właściwe traktowanie zwierząt, które podlegają szczególnej ochronie. Była to pierwsza taka akcja i już teraz wiadomo, że policjanci będą chcieli ją kontynuować.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Czesław Jasiński Treść komentarza: W latach 1964-72 uczęszczałem do SP nr6 przy Poniatowskiego, więc dwa razy dziennie przechodziłem obok tego budynku. Na pewno pod koniec lat 60 XXw był on remontowany, a na pewno jego elewacja. Po lewej stronie gmachu był park aż do Poniatowskiego, teraz to teren policji. Gmach po remoncie w XXI w wygląda imponująco. Pozdrawiam. Czesław Jasiński Data dodania komentarza: 21.08.2026, 17:58 Źródło komentarza: Zabytkowy budynek przy Chodkiewicza przejdzie modernizację Autor komentarza: Czesław Treść komentarza: Dzień dobry. W latach 1964-72 chodziłem do SP nr 6 przy Poniatowskiego. Codziennie więc dwa razy przechodziłem koło tego budynku. Od lewej strony gmach sąsiadował z parkiem, aż do Poniatowskiego. Pamiętam, że pod koniec lat 60 XX budynek, a na pewno jego elewacja była remontowana. Teraz po remoncie w XXI w budynek wygląda imponująco. Pozdrawiam serdecznie. Czesław K. Jasiński Data dodania komentarza: 21.08.2026, 17:51 Źródło komentarza: Zabytkowy budynek przy Chodkiewicza przejdzie modernizację Autor komentarza: Lechu Treść komentarza: Następny bałwan podsunięty modernistycznym gojom przez zydow Data dodania komentarza: 16.08.2026, 17:16 Źródło komentarza: Wielki pomnik Matki Bożej Miłosiernej poświęcono we wsi Konotopie Autor komentarza: Slawomir Treść komentarza: Przy tak dużej konkurencji, to wielki sukces Artura. Gratulacje ! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 09:08 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem Autor komentarza: Bral Treść komentarza: A w Kirgistanie to co za Mistrzostwa Swiata? Data dodania komentarza: 30.07.2026, 13:50 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem Autor komentarza: Wojtek Treść komentarza: Gratulacje !! Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:01 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama