Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Targi ślubne w Zielonych Arkadach

Sezon weselny trwa w najlepsze. Na wszystkich, którzy planują swoje wymarzone wesele 25 i 26 czerwca w Zielonych Arkadach czekać będą wyjątkowe atrakcje. W sobotę i niedzielę w godzinach 11.00-20.00 odbywać się będą targi ślubne.
Targi ślubne w Zielonych Arkadach

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Każdy kto planuje wielki dzień, nie może przegapić takiej okazji. W ostatni weekend czerwca w Zielonych Arkadach zagoszczą salony mody ślubnej oraz firmy oferujące różnego rodzaju usługi związane z branżą weselną.
Czego można się spodziewać?

 

„Przede wszystkim najnowszych trendów w modzie ślubnej. Jednak to oczywiście nie wszystko! Z pewnością warto również zapoznać się z ofertą fotograficzną i cukierniczą. Będzie można porozmawiać z wedding plannerką oraz obejrzeć dekoracje weselne. A to tylko niektórzy z naszych wystawców. Będzie na pewno ciekawie.” – zapewnia Dyrektor Zielonych Arkad, Ewa Krassowska. Swoje usługi zaprezentują również m.in. szkoła tańca oraz salony samochodowe oferujące auta na specjalne okazje.
 

Nie lada gratką będzie również konkurs dla przyszłych nowożeńców. W trakcie trwania imprezy dostępne będą kupony, na których wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, wrzucić kupon do urny i czekać na decyzję jury. Wygrają 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi. Do wygrania - 1x Bon o wartości 1000 zł oraz 2x Bon o wartości 500 zł do wykorzystania w salonie Itaka w Zielonych Arkadach. Ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę 26 czerwca o godzinie 19:00, a odbiór nagrody możliwy będzie osobiście podczas finału lub w salonie Itaka po zakończeniu targów.
Targi ślubne to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą poznać oferty firm, ale nie tylko.

Zawsze warto poznać osobiście fotografa czy animatora, aby podjąć właściwą decyzję w kwestii partnera do organizacji tak ważnej uroczystości. Warto przyjść, aby się zainspirować, poznać ludzi z branży lub znaleźć najlepszą ofertę.
Na targi zapraszamy w sobotę oraz niedzielę handlową 25 i 26 czerwca w godzinach 11.00 do 20.00.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 30 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama