Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych na Wyspie Młyńskiej

W najbliższą sobotę (18 czerwca), w godz. 12.00-18.00, na Wyspie Młyńskiej odbędzie się V Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie będzie świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu podczas długiego weekendu. Podczas pikniku zakończenie bydgoskiej seniorady – gościem specjalnym DJ WIKA.
Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych na Wyspie Młyńskiej
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

18 czerwca na Wyspie Młyńskiej odbędzie się już piąty Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. W programie szereg atrakcji, m.in. pokazy i prezentacje ponad 50 bydgoskich organizacji pozarządowych, różnorodne warsztaty artystyczne, strefa zabaw dla dzieci, strefa food trucków, strefa służb mundurowych oraz liczne występy muzyczno-taneczne. Na zakończenie pikniku (od godz. 16:00) zagra także gość specjalny, jedyna w swoim rodzaju DJ WIKA - prawdopodobnie najstarsza didżejka na świecie. Ale to nie jedyne jej NAJ - przyjdź, przekonaj się sam. I nie zapomnij wygodnych butów!

 

Główną ideą Pikniku jest promowanie tzw. trzeciego sektora, jak i zachęcenie mieszkańców do działalności społecznej i obywatelskiej. Dla organizacji pozarządowych – stowarzyszeń i fundacji – to świetna okazja do zaprezentowania siebie, zintegrowania z mieszkańcami, zachęcenia ich do uczestnictwa w prowadzonych akcjach, wsparcia finansowego w formie 1 proc. podatku lub darowizn.

 

KIEDY: 18 czerwca (sobota), godz. 12.00-18.00

GDZIE: Wyspa Młyńska

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1036 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt