Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Areszt dla mieszkańca bydgoskiego Okola za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

Za kraty trafił mieszkaniec bydgoskiego Okola, którego zatrzymali kryminalni ze Śródmieścia. Mężczyzna w miejscu zamieszkania miał ponad pół kilograma amfetaminy. Sąd aresztował go na trzy miesiące.
Areszt dla mieszkańca bydgoskiego Okola za posiadanie znacznej ilości amfetaminy
Autor: KWP Bydgoszcz

Z ustaleń kryminalnych z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu wynikało, że 40-letni bydgoszczanin ma związek z przestępczością narkotykową.

W związku z tym, w miniony wtorek (31.05.2022), pojechali do jego miejsca zamieszkania. W bramie kamienicy spotkali podejrzewanego, a ten na ich widok zaczął uciekać, jednak na nic się to zdało, gdyż po krótkim pościgu został zatrzymany. Policjanci wraz z mężczyzną poszli do zajmowanego przez niego lokalu. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W toku przeszukania kryminalni ujawnili w jego lodówce trzy worki foliowe z białym proszkiem o łącznej wadze 630 gramów. Przeprowadzone wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina.

40-letni bydgoszczanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, by wczoraj (01.06.2022) stanąć przed obliczem prokuratora i usłyszeć zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Ten po zapoznaniu się z materiałami sprawy poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego i skierował go do sądu. Sędzia po analizie akt przychylił się do wniosku i dzisiaj (02.06.2022) aresztował go na trzy miesiące.

Posiadanie znacznej ilości tego rodzaju środków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1038 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt