Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoszcz: Kłusownicy będą widoczni nawet nocą

Bydgoscy "wodniacy" przeprowadzili działania ukierunkowane na kłusownictwo wodne oraz leśne. W porze nocnej, przy pomocy kamery termowizyjnej kontrolowali tereny w rejonie śluzy Dębinek.
Bydgoszcz: Kłusownicy będą widoczni nawet nocą

Autor: KWP Bydgoszcz

„Wodniacy” z bydgoskiej komendy patrolują akweny, ale także tereny do nich przyległe- najczęściej lasy. Niejednokrotnie współpracują w tym zakresie z innymi podmiotami.

Wjeżdżanie pojazdem silnikowym do lasu, czy używanie ognia w bliskiej odległości ściany lasu to główne kwestie, na które szczególną uwagę zwracają na co dzień policjanci. Ale nie tylko. Zwracają również uwagę na wędkarzy pod kątem niezgodnego z przepisami amatorskiego połowu ryb czy w zakresie kłusownictwa oraz przestępstw i wykroczeń przeciwko łowiectwu.

Dlatego też bydgoscy policjanci, pełniący na co dzień służby na wodach, kontrolowali w godzinach 21.00-5.00 tereny w rejonie śluzy w Dębinku. Korzystali przy tym kamery termowizyjne.

Podczas działań policjanci nie ujawnili żadnych przestępstw oraz wykroczeń dotyczących wspomnianych aspektów. Tego typu działania będą kontynuowane.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -2°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama