Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Inauguracja "Akademii Bezpieczeństwa" w Bydgoszczy z udziałem dzieci z Ukrainy

Wczoraj (19.05.2022) w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbyło się zorganizowane przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy oraz Straż Miejską w Bydgoszczy spotkanie dla dzieci ukraińskich klas przygotowawczych bydgoskich szkół.
Inauguracja "Akademii Bezpieczeństwa" w Bydgoszczy z udziałem dzieci z Ukrainy
Autor: KWP Bydgoszcz

Wydarzenie związane jest z inauguracją akcji profilaktycznej pn. "Akademia Bezpieczeństwa-Bezpieczne Wakacje". Jest to pierwszy etap szkolenia na kartę rowerową, podczas którego zaprezentowano film edukacyjny przygotowujący do zdobycia karty rowerowej.

Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Pałacem Młodzieży w Bydgoszczy udało się nałożyć na ścieżkę filmu, ukraińskiego lektora, co pozwoli na wykorzystanie materiału podczas szkoleń z zakresu ruchu drogowego.

Ponadto uczniowie klas przygotowawczych bydgoskich szkół  SP 25, SP 32, SP 47, SP 58, SP 66 wysłuchali prelekcji policjanta na temat zasad poruszania się środkami transportu osobistego. Na zakończenie dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

W spotkaniu wzięło udział 130 ukraińskich dzieci. Na zakończenie imprezy uczestnicy zostali wyposażeni w kamizelki i inne elementy odblaskowe.

Drugim etapem akcji jest możliwość udziału w egzaminie na kartę rowerową, który zostanie przeprowadzony w Miasteczku Rowerowym w LPKiW "Myślęcinek" w dniu 6 czerwca 2022 r. przy asyście policjantów, strażników miejskich oraz pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

 

asp. szt. Sławomir Nowak/ Wydział Prewencji KMP w BydgoszczyOceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1036 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt