Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Poszukiwani wolontariusze imprez sportowych w Bydgoszczy

Rusza inicjatywa WolontariatSportowy.org, w ramach której można zaangażować się w organizację na: triathlonie, wyścigu kolarskim i festiwalu biegowym.
Poszukiwani wolontariusze imprez sportowych w Bydgoszczy

Autor: materiały prasowe

Wolontariat na imprezach sportowych to wyjątkowe przeżycie. Jego uczestnicy są w samym centrum wydarzeń, mogą z bliska obserwować rywalizację najlepszych zawodników oraz wspierać tych walczących ze swoimi słabościami.

Uczestnictwo w takim projekcie pozwala zdobyć nowe doświadczenia, nawiązać ciekawe znajomości i doskonale się bawić.Wolontariusze mogą nie tylko realizować swoje cele (dobra zabawa, zbieranie punktów za działania społeczne poza szkołą czy studiami), ale także podnosić swoje kompetencje i umiejętności dzięki dodatkowym szkoleniom.

 

W projekcie Wolontariatu Sportowego biorą udział:

  • PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego (20-21 maja 2017)
  • Bydgoszcz Cycling Challenge (28 maja 2017)
  • Enea Bydgoszcz Triathlon (8-9 lipca 2017)

 

O inicjatywie opowiada Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Enea Bydgoszcz Triathlon:

Od trzech lat prowadzimy program wolontariatu, których początek sięga pierwszej edycji zawodów triathlonowych w centrum Bydgoszczy.

Jego ideą jest wsparcie zawodów, połączone z szerokim programem szkoleń dla wolontariuszy. Każdy z uczestników wolontariatu otrzymuje bogaty pakiet świadczeń w zamian za pasję i zaangażowanie, które wnosi do organizacji imprezy.

 

W roku 2017 rozszerzamy formułę wolontariatu w ramach trzech imprez pod nazwą WolontariatSportowy.org. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować szerszy program szkoleń, a także lepiej wykorzystać potencjał wolontariuszy i nagradzać tych najbardziej zaangażowanych.

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, płci czy dotychczasowego doświadczenia!

 

Formularz zgłoszeniowy i informacje o Wolontariacie Sportowym można znaleźć na stronie WolontariatSportowy.org lub na stronach wspieranych przez niego zawodów:

 

www.BydgoszczTriathlon.pl

www.PKOBFB.pl

www.BydgoszczCC.plPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama