Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

"Sportowa Pomoc dla Ukrainy" także w Bydgoszczy

Aktywne Miasta i Enea Bydgoszcz Triathlon zapraszają do wzięcia udziału w sportowej akcji charytatywnej „Sportowa Pomoc dla Ukrainy”. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dodatkowo codziennie do wygrania atrakcyjne nagrody. Organizatorem wydarzenia jest miasto Bydgoszcz.
"Sportowa Pomoc dla Ukrainy" także w Bydgoszczy
Autor: fot. ilustracyjna/pixabay

Od dzisiaj swoją aktywność fizyczną możesz zamienić w realną pomoc dla Ukrainy. „Sportowa pomoc dla Ukrainy” to specjalna akcja Aktywnych Miast i Enea Bydgoszcz Triathlon, z której cały dochód zostanie przekazany organizacjom niosącym pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Aby dołączyć wystarczy opłacić wpisowe – minimum 25 zł lub więcej. Następnie otrzymasz kod, umożliwiający dołączenie do akcji w aplikacji Aktywne Miasta. Jeśli odnotujesz jeden trening dziennie (minimum 1 km), dodatkowo weźmiesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. System każdego dnia wybierze 3 osoby, które otrzymają pytanie konkursowe. Jeśli odpowiedzą prawidłowo w ciągu 24 godzin otrzymają nagrodę. Warto wiedzieć, że udział w akcji charytatywnej nie wyklucza możliwości brania udziału w treningu RSP.

Wydarzenie dotyczy 13 aktywności dostępnych w aplikacji: bieganie, jazda na rowerze, Nordic Walking, chodzenie, rolki, kolarstwo, canicross, deskorolka, hulajnoga, jazda konna, jazda na wózku, nartorolki. Uczestnik może zaimportować inną aktywność z aplikacji/urządzenia GARMIN.

Akcja trwa od 25 kwietnia do 8 maja 2022 r. Pobierz kod aktywacyjny TUTAJ.

Aby dołączyć opłać wpisowe (25 zł lub więcej, wysokość wsparcia zależy od Ciebie). W podziękowaniu otrzymasz od nas mailowo kod, który umożliwia udział w akcji dostępnej w aplikacji Aktywne Miasta. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji, link TUTAJ.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1038 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt