Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Wesoła sobota w Bydgoszczy dla dzieci z Ukrainy [FOTO]

Profilaktycy z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przeprowadzili zajęcia profilaktyczno- edukacyjne dla dzieci z Ukrainy.
Wesoła sobota w Bydgoszczy dla dzieci z Ukrainy [FOTO]
Autor: KWP Bydgoszcz

W sobotę (9.04.2022) w Hotelu Tosta sierż. Karolina Kasprzyk oraz Beata Rogawska-Schmidt zorganizowały przedsięwzięcie umilające i aktywizujące czas wolny dla dzieci z Ukrainy. Dzieci przywitał Polfinek – policyjna maskotka, która zachęcała najmłodszych do aktywności: kolorowania, składania papierowych samochodów z numerem 112. Natomiast starsze dzieci Polfinek zachęcał do wzięcia udziału w kalamburach.

Dzięki uprzejmości i współpracy z Panią Izabelą Szklarską – Dulębą, Dyrektor Przedszkola Mungo, która wzięła udział w przedsięwzięciu, dzieci mogły skorzystać z mocy atrakcji m.in. malowania twarzy, kolorowania dużych domków kartonowych, skorzystać ze ścianki na zdjęcia z wesołymi rekwizytami oraz otrzymać modelowanego balona w postaci zwierzątek. Za wywołany uśmiech na twarzach dzieci, poświęcony im czas oraz zapewnienie wielu atrakcji bardzo dziękujemy.

Słowa podziękowania należą się również Pani Bohdanie Kovalink, studentce Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, która również wzięła udział w przedsięwzięciu oraz była tłumaczem języka ukraińskiego.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia pozwoliły dzieciom choć na chwilę wrócić do normalności oraz poczuć się szczęśliwie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -5°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1039 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt