Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sprawdź, nowe miejsca zbiórki darów dla osób niezmotoryzowanych

Aby ułatwić dostarczanie darów o mniejszych gabarytach np. leków, środków opatrunkowych, zestawów pierwszej pomocy, zapałek, baterii, latarek, środków higieny itp. uruchamiamy dodatkowe, osiedlowe punkty zbiórek. Osoby dysponujące samochodem, prosimy o kierowanie się WYŁĄCZNIE do BCTW.
Sprawdź, nowe miejsca zbiórki darów dla osób niezmotoryzowanych

W Bydgoszczy wytypowano pięć osiedlowych punktów zbiórek darów dla Ukrainy:

  1. Bydgoskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Gdańska 5, przyjmuje dary od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 20 oraz w soboty w godz. 10 – 14.
  2. Fundacja EMIC w Bydgoszczy, ul. Gdańska 128, przyjmuje dary codziennie w godz. 9-20.
  3. Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Duracza 7 (Fordon) – od poniedziałku do piątku w godz. 16 – 18.
  4. Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Baczyńskiego 1 (Kapuściska ) – od poniedziałku do piątku w godz. 16 – 18.
  5. Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Sardynkowa 7 (Osowa Góra) – od poniedziałku do piątku w godz. 16 – 18.

W osiedlowych punktach zbiórek przyjmowane będą wyłącznie dary o mniejszych gabarytach np. środki higieny, zestawy pierwszej pomocy, środki medyczne, czy zapałki, baterie, powerbanki, oświetlenie, świece.

Wszystkie osoby zmotoryzowane, które dysponują większą ilością zebranych produktów proszone są dostarczanie ich wyłącznie do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego przy ul. Gdańskiej 187. Centrum jest czynne codziennie w godz. 10 – 20. Pełna lista produktów i środków, które mogą być przekazywane potrzebującym na Ukrainie znajduje się TUTAJ.

Wszystkie informacje na temat pomocy Ukrainie znajdują się na stronie www.bydgoszcz.pl/ukraina.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: -2°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 998 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama