Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hala sportowa przy ul. Toruńskiej 59 będzie nosiła nazwę Sisu Arena

Rozstrzygnięto konkurs na sponsora tytularnego hali sportowej przy ul. Toruńskiej 59. Sponsorem hali przez najbliższe 3 lata będzie spółka CMT Polska. Obiekt będzie nosił nazwę Sisu Arena.
Hala sportowa przy ul. Toruńskiej 59 będzie nosiła nazwę Sisu Arena

Autor: fot.: bydgoszcz.pl

Konkurs na sponsora tytularnego został ogłoszony w listopadzie 2021 roku. Dla zwycięzcy przewidzieliśmy wyłączne prawo do nadania oficjalnej nazwy hali sportowej przy ul. Toruńskiej 59 oraz stworzenia logo. Najlepszy oferent otrzymuje też status Sponsora Tytularnego hali stosowanego we wszystkich oficjalnych dokumentach i materiałach promocyjnych, a także wykorzystywania wizerunku hali do celów marketingowych. Nazwa zostanie też umieszczona na znakach drogowych przy głównych drogach dojazdowych do hali i do miasta.

W konkursie zwyciężyła spółka CMT Polska – hala przy ul. Toruńskiej 59 przez najbliższe 3 lata będzie nosiła nazwę SISU ARENA.

Hala "Arena" to jedna z najnowszych hal sportowych w Bydgoszczy, oddana do użytku we wrześniu 2014 roku. Zgodnie z projektem pełni funkcje pomocnicze dla istniejącej obok Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka. W latach 2014 – 2019 zgodnie z umową sponsorską nosiła nazwę „Artego Arena”. Administratorem obiektu jest Bydgoskie Centrum Sportu.

Na co dzień hala jest miejscem treningów i rozgrywek ligowych. Oprócz imprez sportowych w Arenie organizowane są kameralne koncerty i przedstawienia, wystawy oraz konferencje. Widownia mieści niemal półtora tysiąca osób. Możliwość aranżacji wnętrza hali pod kątem imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych i targowych plasuje ją w kategorii obiektów uniwersalnych. A otoczenie parku i położenie w bezpośredniej bliskości rzeki Brdy sprzyja organizacji imprez.

Regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

Warto wiedzieć:

 
CMT sp. z o.o. to producent odzieży, w segmencie tzw. przerobu uszlachetniającego czyli produkcji odzieży z materiałów powierzonych przez klientów. Na rynku od blisko 40 lat, realizuje zlecenia w Polsce i na rynkach zachodnich. Spółka od lat wspiera bydgoskie kluby sportowe, jest też  Mecenasem Bydgoskiego Sportu – wspiera m.in. Rowerową Stolicę Polski.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -6°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 2 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZmarzniętyTreść komentarza: Zapraszam inspektorów do budynków bydgoskich szkół - są ferie, nie ma uczniów i nauczycieli więc decyzją prezydenta miasta wyłączono ogrzewanie, ale do pracy przychodzi kadra niepedagogiczna. Dziś w pracy mamy 12 stopni.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 08:44Źródło komentarza: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy: Nowa infolinia do składania skarg na zbyt niskie temperatury w miejscu pracyAutor komentarza: twuj staryTreść komentarza: K O G O to kurwa obchodziData dodania komentarza: 5.02.2026, 20:35Źródło komentarza: PODSUMOWANIE GASTRONOMICZNE 2025 WEDŁUG SZCZAPYAutor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama