Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci z Bydgoszczy przypominają o bezpieczeństwie w czasie zbliżających się ferii

Wczoraj (11.01.2022) profilaktycy z komisariatu na bydgoskim Błoniu, dzięki uprzejmości Dyrekcji oraz Pedagoga Szkoły Podstawowej nr 10 w Bydgoszczy, spotkali się w trakcie zajęć online z uczniami, aby wspólnie omówić z nimi najważniejsze tematy dotyczące bezpieczeństwa w czasie zbliżającej się zimowej przerwy w zajęciach lekcyjnych.
Policjanci z Bydgoszczy przypominają o bezpieczeństwie w czasie zbliżających się ferii

Autor: KWP Bydgoszcz

Mimo ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, dzięki bardzo dobrej współpracy profilaktyków z komisariatu na Błoniu ze Szkołą Podstawową nr 10 w Bydgoszczy, młodszy aspirant Maciej Kaźmierczak przeprowadził wczoraj (11.01.2022) zajęcia z uczniami klas 0-VIII tej placówki na platformie Teams.

 

Podczas spotkania z uczniami funkcjonariusz poruszył wiele zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w czasie wypoczynku w domu jak i poza nim: przypomniał podstawowe zasady ruchu drogowego, wskazał na właściwe zachowanie na stoku, omówił zasady bezpiecznego korzystania z wielu atrakcji dostępnych podczas zimowego wypoczynku, uczulił na zagrożenia wynikające z wchodzenia na zamarznięte akweny, wskazał na konsekwencje płynące z niewłaściwego korzystania z internetu, przypomniał dlaczego ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa również podczas wypoczynku w domu oraz w kontaktach z osobami nieznajomymi.

 

Policjant odpowiedział również na wiele pytań związanych z sytuacjami mogącymi spotkać najmłodszych w czasie ferii.  



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Czesław Jasiński Treść komentarza: W latach 1964-72 uczęszczałem do SP nr6 przy Poniatowskiego, więc dwa razy dziennie przechodziłem obok tego budynku. Na pewno pod koniec lat 60 XXw był on remontowany, a na pewno jego elewacja. Po lewej stronie gmachu był park aż do Poniatowskiego, teraz to teren policji. Gmach po remoncie w XXI w wygląda imponująco. Pozdrawiam. Czesław Jasiński Data dodania komentarza: 21.08.2026, 17:58 Źródło komentarza: Zabytkowy budynek przy Chodkiewicza przejdzie modernizację Autor komentarza: Czesław Treść komentarza: Dzień dobry. W latach 1964-72 chodziłem do SP nr 6 przy Poniatowskiego. Codziennie więc dwa razy przechodziłem koło tego budynku. Od lewej strony gmach sąsiadował z parkiem, aż do Poniatowskiego. Pamiętam, że pod koniec lat 60 XX budynek, a na pewno jego elewacja była remontowana. Teraz po remoncie w XXI w budynek wygląda imponująco. Pozdrawiam serdecznie. Czesław K. Jasiński Data dodania komentarza: 21.08.2026, 17:51 Źródło komentarza: Zabytkowy budynek przy Chodkiewicza przejdzie modernizację Autor komentarza: Lechu Treść komentarza: Następny bałwan podsunięty modernistycznym gojom przez zydow Data dodania komentarza: 16.08.2026, 17:16 Źródło komentarza: Wielki pomnik Matki Bożej Miłosiernej poświęcono we wsi Konotopie Autor komentarza: Slawomir Treść komentarza: Przy tak dużej konkurencji, to wielki sukces Artura. Gratulacje ! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 09:08 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem Autor komentarza: Bral Treść komentarza: A w Kirgistanie to co za Mistrzostwa Swiata? Data dodania komentarza: 30.07.2026, 13:50 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem Autor komentarza: Wojtek Treść komentarza: Gratulacje !! Data dodania komentarza: 29.07.2026, 19:01 Źródło komentarza: Sporty Walki: Dwa medale za oceanem
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama