Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wybierz dobrze!

Stwórz projekt graficzny koszulki "Przechodzącego przez rzekę"

Trwa konkurs plastyczny na projekt graficzny koszulki okolicznościowej dla rzeźby "Przechodzącego przez rzekę". Prace można składać do końca stycznia 2022 roku.
Stwórz projekt graficzny koszulki "Przechodzącego przez rzekę"
Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Konkurs ma na celu propagowanie problematyki praw człowieka. Ma sprzyjać rozwijaniu tolerancji, empatii i otwartości społecznej na drugiego człowieka. Odbywający się pod hasłem „Wszyscy jesteśmy różni, lecz wszyscy jesteśmy równi” konkurs ma uwrażliwiać na to, że różniąc się od siebie możemy wspólnie funkcjonować, realizować podobne marzenia. Organizatorem konkursu jest Bydgoska Rada ds. Równego Traktowania.

Przygotowane prace plastyczne powinny być projektami obejmującymi graficzne przedstawienie okolicznościowej koszulki dla rzeźby „Przechodzącego przez rzekę” i jak najbardziej wpisywać się w tematykę praw człowieka, propagować brak dyskryminacji ze względu na płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek, czy orientację seksualną. Zgłoszone do konkursu prace będą pokazane na wystawie w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

Projekty wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2022 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Zespół ds. Wspierania  Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz z dopiskiem „Konkurs na projekt graficzny koszulki okolicznościowej dla rzeźby „Przechodzącego przez rzekę”.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu TUTAJ. Karta zgłoszenia TUTAJ.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 27°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama