Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Mobilna Gra Terenowa w ramach Festiwalu LiterObrazki

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza wszystkie dzieci i rodziców do udziału w mobilnej grze terenowej, przygotowanej specjalnie na X edycję Festiwalu LiterObrazki
Mobilna Gra Terenowa w ramach Festiwalu LiterObrazki

Autor: Materiały prasowe

“Kolorowa biblioteka – czyli w muralowym świecie” to gra inspirowana wszystkimi muralami, które powstały w filiach miejskich w ramach Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki.
Usiądź wygodnie w fotelu i dowiedz się, jakie tajemnice i zaskakujących mieszkańców kryją filie miejskie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Przygotuj telefon/tablet oraz komputer a w dobry nastrój wraz z LiterObrazkowym Skrzatem wprowadzą Cię wszyscy fantastyczni mieszkańcy filii bibliotecznych.

Startujemy 1 października 2021 r. o godz. 11:00.
Kod QR umożliwiający wejście do gry pojawi się w piątek (1 października) na stronie:
www.biblioteka.bydgoszcz.pl oraz www.literobrazki.pl

Gra potrwa do 10 października. Dla najlepszych drużyn czekają nagrody!

Regulamin oraz szczegóły gry mobilnej znajdują się na stronie - https://biblioteka.bydgoszcz.pl/wydarzenia/kolorowa-biblioteka-czyli-w-muralowym-swiecie/.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 16°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama