Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Weź udział w akcji "Zbieramy żołędzie dla zwierząt"

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a z jej darów cieszyć się mogą zwierzęta w bydgoskim zoo. Rozpoczęła się zbiórka żołędzi.
Weź udział w akcji "Zbieramy żołędzie dla zwierząt"
Autor: fot.: Myślęcinek

Jak co roku o tej  porze Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy zaczyna akcję "Zbieramy żołędzie dla zwierząt". Zaprasza do udziału wszystkich, którzy chcą się przyczynić do urozmaicenia diety mieszkańców zoo. Żołędzie ze smakiem zjedzą między innymi żubry,  jelenie, daniele, łosie.

Żołędzie przyjmowane codziennie w godz. 10-17 w pawilonie Akwarium Terrarium. Akcja kończy się 31 października 2021 r.

 

Co ważne, dębowe owoce muszą być zdrowe i suche.

Akcja ma charakter edukacyjny, nie przewiduje się żadnych nagród.

Pracownicy Myślęcinka proszą, aby w miejscu zbierania żołędzi, pozostawić część dla okolicznych zwierząt i nie przynosić kasztanów.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt