Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Intensywne opady w Bydgoszczy i regionie [Ostrzeżenie meteorologiczne]

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:
Intensywne opady w Bydgoszczy i regionie [Ostrzeżenie meteorologiczne]

Autor: fot.: ilustracyjna/pixabay

Zjawisko: intensywne opady deszczu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar powiatów: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 09:35 dnia 31.08.2021r. do godz. 21:00 dnia 31.08.2021r.

Przebieg: W okresie od godziny 17.00 dnia 30.08.2021 do godziny 09.00 dnia 31.08.2021 zanotowano miejscami sumę opadów do około 15 mm. W ciągu najbliższych godzin nadal spodziewane są opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Prognozowana suma opadów od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 30 mm. W okresie ostrzeżenia całkowita wysokość opadu od 15 mm do 30 mm, lokalnie 45 mm.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%

Uwagi: Zmiana dotyczy przedłużenia ważności ostrzeżenia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: -3°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama