Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoski patrol zatrzymał poszukiwanego 21-latka z narkotykami

Patrol z bydgoskiej komendy zatrzymał poszukiwanego 21-latka. Mężczyznę poszukiwali policjanci z pomorskiego i lubelskiego, a także bydgoski sąd do sadzenia go w zakładzie karnym. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Miał przy sobie porcję amfetaminy. Teraz najbliższe lata spędzi w więzieniu.
Bydgoski patrol zatrzymał poszukiwanego 21-latka z narkotykami

Autor: fot. ilustracyjna

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (1.03.2021) tuż przed godziną 14:00 na ulicy Cisowej w Bydgoszczy. Tam patrol z bydgoskiej komendy zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Osoba cały czas nerwowo się rozglądała. Policjanci postanowili go sprawdzić.

W momencie, kiedy mężczyzna zauważył wysiadających z pojazdu funkcjonariuszy, zaczął uciekać w kierunku ulicy Czerkaskiej. Policjanci pobiegli za nim. Mężczyzna nie reagował na wezwania do zatrzymania się. Uciekając wyrzucił telefon komórkowy oraz plecak. Natomiast w stronę policjantów zaczął psikać gazem pieprzowym. Po krótkim pościgu został zatrzymany i obezwładniony.

Funkcjonariusze znaleźli przy 21-latku woreczek z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. To jednak nie główny powód jego ucieczki. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany do spraw prowadzonych przez policjantów z województwa pomorskiego i lubelskiego, a także przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy do odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności.

21-latek został doprowadzony do śródmiejskiego komisariatu, gdzie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Teraz podejrzany najbliższe lata spędzi w zakładzie karnym odbywając karę pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Danuta Treść komentarza: Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak magicznym spotkaniu. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 14:20 Źródło komentarza: Fotografia, literatura, Portugalia i muzyka. Wyjątkowy wieczór Piotra Jakuba Karcza w Bibliotece Londynek Autor komentarza: Ola Treść komentarza: A były jakieś "finanse" czy tajemnica wojskowa? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:30 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:11 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Kanu Treść komentarza: Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników za godne reprezentowanie swoich uczelni. Powodzenia w kolejnych zawodach! 💪🥋🏆 Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: A są Mistrzostwa NATO? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 06:54 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo Autor komentarza: Flo Treść komentarza: Szymon -tak dalej !! Data dodania komentarza: 15.06.2026, 14:29 Źródło komentarza: Sporty Walki: Student Wyższej Szkoły Gospodarki Mistrzem Wojska Polskiego w Judo
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama