Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Branża weselna będzie strajkować w Bydgoszczy

Przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Protestu Branży Weselnej informują o manifestacji, która odbędzie się 26 lutego (piątek) godzinie 13.00, przed siedzibą Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, przy ulicy Jagiellońskiej 3.
Branża weselna będzie strajkować w Bydgoszczy

Autor: fot. ilustracyjna

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnego udziału w POKOJOWEJ zgodnej z wszelkim reżimem sanitarnym konferencji prasowej inicjatywy "PROTEST BRANŻY WESELNEJ". Do inicjatywy "PROTESTU" zapraszamy wszystkie branże współpracujące z branżą ślubną. W szczególności zapraszamy PARY MŁODE.

Podczas konferencji planujemy spotkać się z WOJEWODĄ KUJAWSKO-POMORSKIM oraz przekazać nasz list otwarty oraz postulaty.

Dlaczego przedstawiamy swoje stanowisko? Ponieważ nie mamy innego wyjścia. Z niepokojem obserwujemy działania rządu, który z naszej branży zrobił kozła ofiarnego tej pandemii.

Wszyscy jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Wielu z nas funkcjonuje na ostatnich obrotach, pomimo posiadania racjonalnej poduszki finansowej, na początku pandemii. Nie stać nas na pożegnanie się z sezonem 2021. A jest nas wielu: sale, makijażyści, fryzjerzy, kosmetyczki, stylizacja paznokci, salony sukien i garniturów, cukiernie, animatorzy, dekoratorzy, floryści, kwiaciarnie, fotografowie, kamerzyści, zespoły, firmy atrakcji eventowych (fotobudki, prosecovany, fotolustra), wedding planerzy, dj-e, wodzireje, firmy cateringowe, pracownicy, firmy nagłośnieniowe, samochody na wynajem, firmy reklamowe-drukarskie, jubilerzy, wypożyczalnie dekoracji ślubnych, hurtownie spożywcze, hurtownie alkoholu, barmani. Tylko RAZEM jesteśmy w stanie o sobie przypomnieć!

WAŻNA INFORMACJA!
Spotkanie ma mieć charakter pokojowy. Kulturalnie i merytorycznie przedstawiamy swoje postulaty oraz sytuację. Nie atakujemy personalnie osoby żadnego posła, żadnej partii. Nie krzyczymy. Nie skandujemy. Nie zabieramy megafonów. Zostawiamy po sobie spokój i porządek! Wszystkich proszę o zachowanie reżimu sanitarnego!
 

Wydarzenie na FB: KUJAWSKO-POMORSKI "PROTEST" BRANŻY WESELNEJ (konferencja prasowa) | Facebook.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama