Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wybierz dobrze!

Osiem bydgoskich pływalni otwiera się dla mieszkańców. Sprawdź, gdzie będzie można popływać

Jak podaje ratusz, kilka pływalni w Bydgoszczy warunkowo otwiera się dla mieszkańców. Będą one otwarte od poniedziałku 15 lutego. Natomiast dalsze funkcjonowanie basenów będzie uzależnione od decyzji rządu.
Osiem bydgoskich pływalni otwiera się dla mieszkańców. Sprawdź, gdzie będzie można popływać
Autor: fot. ilustracyjna

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 11 lutego br. otwarte będą pływalnie: Czwórka, Bryza, Perła, Laguna, Sardynka, Ikar i Neptun oraz basen w Pałacu Młodzieży. Od poniedziałku, 15 lutego z pływalni będą mogli skorzystać wszyscy chętni, także klienci indywidualni oraz uczniowie szkół w ramach zajęć sportowych. Nadal zamknięte pozostają trybuny na pływalniach, nie ma też możliwości organizacji wydarzeń sportowych z udziałem publiczności.

Zgodnie z rozporządzeniem korzystanie z pływalni jest warunkowe i możliwe będzie przez dwa najbliższe tygodnie, tj. do 28 lutego. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego oraz zasad bezpieczeństwa (zasłonięcie twarzy, dezynfekcja rąk). Aktualne informacje dotyczące godzin otwarcia pływalni zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu oraz cenniki wejść znajdują się na stronie: www.plywalniebydgoszcz.pl. Basen w Pałacu Młodzieży, link do strony TUTAJ.

Przygotowania do otwarcia nowych pływalni
Ze względu na czasowe, warunkowe otwarcie basenów (do 28 lutego) Astoria i Aqua Fordon dotychczas nieudostępnione mieszkańcom pozostają zamknięte. Nowowybudowane obiekty otworzą się po całkowitym zniesieniu obostrzeń. Basen Piąta Fala pozostaje zamknięty do czasu uzyskania niezbędnych wyników badań wody, przeprowadzonych po pracach gwarancyjnych na basenie.

Torbyd i lodowisko w Fordonie zamknięte
Nowe tymczasowe zasady związane z luzowaniem obostrzeń nie objęły otwarcia lodowisk. W związku z tym miejska ślizgawka Torbyd i lodowisko w Fordonie pozostają zamknięte.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 22°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama