Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Stypendia na bydgoskich uczelniach rozpatrzone

Niedawno zakończył się na uczelniach w Bydgoszczy (i nie tylko) okres rozdziału stypendiów dla najlepszych studentów.
Stypendia na bydgoskich uczelniach rozpatrzone
Autor: fot. ilustracyjna

Rozpatrzono również odwołania, gdyż każdy może o czymś zapomnieć. Wiadomo, że było o co walczyć, bo stypendia w Bydgoszczy wahają się od 600 zł na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, do nawet 1000 zł w Wyższej Szkole Gospodarki.

Najlepsi studenci mogli prezentować swoje osiągnięcia w trzech zakresach łącznie:

- osiągnięcia naukowe

- osiągnięcia sportowe

- osiągnięcia artystyczne

Osiągnięcia były "wyceniane" w skali punktowej, przy czym zawsze dodawana była specjalnie przeliczana średnia ocena z minionego okresu, roku lub połowy roku studiów.

Łączna suma punktów skutkowała przyznaniem lub odmową przyznania stypendium. W tym drugim przypadku istniała jeszcze możliwość odwołania od decyzji, gdy jakieś osiągnięcie zostało pominięte.

Oczywiście najlepsi studenci walczą również o Stypendium Ministra, a to jest już i zaszczyt dla uczelni i poważna kwota 17 tysięcy w budżecie studenta.

Studentki Sekcji Kultury Fizycznej: Agata Dec, Joanna Duda, Natalia Jasińska z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Małgorzata Pujszo z Wyższej Szkoły Gospodarki, które same są wielokrotnymi laureatkami zarówno Stypendium Rektora, a nawet Stypendium Ministra postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami z koleżankami i kolegami z różnych uczelni, gdyż rady te zdają się być uniwersalne i co ważne - bezpłatne.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową Sekcji Kultury Fizycznej pod linkiem:

https://veov6c.webwave.dev/

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Bob 15.02.2021 21:40
Komentarz zablokowany : niestosowna wypowiedź

Kamil 13.02.2021 09:23
Marek...na UKW to profesorki dbają ! o siebie dbają. Na wykładach (zdalnych) pełno gadki o wartościach w realu tylko kasa się liczy

Kamil 12.02.2021 22:26
ale te laski są z UKW tylko jedna z WSG i co? nie promują swojej uczelni czy jak? Chyba jakaś lipa na tym UKW

Marek 12.02.2021 11:43
jak się zorientowałem to na UKW najgorzej. Szkoda.

Maryla 10.02.2021 22:17
no tak, ale dziewczyny piszą tylko o naukowych, a inne stypendia. np socjalne?

Astra 09.02.2021 20:22
bywają tacy co nawet na studentach chcą zarobić, te dziewczyny są wporzo.

Tom 09.02.2021 13:55
Byłyście na America Cup??

Mima 08.02.2021 19:18
dobra gadka na stronie. aż dziwne, że bez kasy

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlkaTreść komentarza: 196 -te miejsce to nie takie złe. Na którym miejscu jest UKW w rankingu "Perspektyw"?, a w sporcie na którym?Data dodania komentarza: 19.03.2023, 15:27Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przyjemne (wagary) z pożytecznym (zobaczenie kampusu uczelni), fajnie ;)Data dodania komentarza: 17.03.2023, 14:55Źródło komentarza: Uczniowie szkół średnich będą wagarować na Politechnice Bydgoskiej!Autor komentarza: The JaTreść komentarza: A jeszcze prosciej byloby po prostu zrobic z jednej strony zabiegow podjazd ! nic prostrzego ! Po obydwu stronach kladki sa po dwa zabiegi schodow-lewa i prawa strona . Z jednej strony wystarczy zrobic podjazd ,a zdrugiej dalej beda schody ,tak wiec po obu stronach mielibysmy i schody i podjazd ! Sprawa jest tak prosta ze wystarczyloby na owych schodach zrobic szalunek i zalac betonem ! Na wierzchu zrobic jakas powloke antyposlizgowa ,jak na pasach . Ot cala technologia !Data dodania komentarza: 16.03.2023, 18:17Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: The Ja !Treść komentarza: Osoba ktora wymyslila ten idiotyczny pomysl ,to chyba patrzy na to z perspektywy pieszego ,bo napewno nie z perspektywy kierowcy ! Skrzyzowanie na ul. ujejskiego i swiatla , nastepne swiatla mialy by byc zamiast kladki, a nastepne swiatla i skrzyzowanie 100 m dalej na srzyzowaniu ulic magnuszewska wojska polskiego ! Pomysl tak idiotyczny ze brak slow! Efektem tego bedzie ciagle zkoekowany odcinek drogi od skrzyzowania ulicy Ujejskiego do swiatel , i nastepny wieczny korek bedzie przed nastepnym skrzyzowaniem -magnuszewska . Caly ten odcinek drogi stanie sie wogole nieprzejedny! Co za idiota to wymyslil ??? Niemozna zrobic zamiast schodow -podjazdu , jak to zostalo zrobione np . na kladce przy ulicy Fordonska -Wislana ???Data dodania komentarza: 16.03.2023, 17:49Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na WyżynachAutor komentarza: ArekTreść komentarza: Miejsca UKW od 54 do 196 i ogłoszony sukces. Ja również gratuluję.Data dodania komentarza: 15.03.2023, 10:08Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: KiniaTreść komentarza: Aja myślałam, że najlepszy jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - czytałam informację na stronie i gratulacje za miejsca.Data dodania komentarza: 14.03.2023, 21:02Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachach
ReklamaAntybakteryjny szampon Derma-Hexi
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt