Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 13:19
Reklama

GDDKiA Bydgoszcz: Kolejna zmiana organizacji ruchu na budowie S5 w Bydgoszczy

W dniu 18.12.2020 r. (piątek) w pobliżu m. Pawłówek na budowie drogi ekspresowej S5 – obwodnicy Bydgoszczy zostanie wprowadzona zmiana w tymczasowej organizacji ruchu.
GDDKiA Bydgoszcz: Kolejna zmiana organizacji ruchu na budowie S5 w Bydgoszczy

Autor: fot.: GDDKiA

Zmiana organizacji ruchu na południe od węzła Bydgoszcz Zachód polega na wprowadzeniu ruchu z funkcjonującej dotychczas jezdni drogi zbiorczo-rozprowadzającej na docelową jezdnię prawą drogi ekspresowej poprzez nowo wybudowane obiekty WS3-19 i WS3-20.

Za wspomnianymi obiektami ruch zostanie przekierowany na jezdnię lewą trasy głównej, gdzie dalej prowadzony będzie na dotychczas obowiązujących zasadach.

Dotychczasowy ruch z drogi zbiorczo-rozprowadzającej przeprowadzany był po obiekcie WD3-19a, gdzie przechodził w drogę tymczasową.

(GDDKiA)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Nemo 18.12.2020 19:29
co za bełkot kompletnie bez sensu

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama