Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

38-latek pobił kilku bydgoszczan na Starym Rynku. Poszukuje go policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o zgłaszanie się osób pokrzywdzonych przez 38-letniego mężczyznę. W dniu 29.08.2020 r. pobił on kilka osób na terenie Starego Rynku w Bydgoszczy. Osoby, które tego dnia zostały przez niego zaatakowane, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
38-latek pobił kilku bydgoszczan na Starym Rynku. Poszukuje go policja

Autor: KB archiwum

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie bójki lub pobicia. Zdarzenie miało miejsce 29 sierpnia 2020 r. na Starym Rynku w Bydgoszczy. Wówczas sprawca chodząc w rejonie Starego Rynku był agresywny wobec kilku osób. Został już przez policjantów zatrzymany, a następnie aresztowany przez sąd. Jednak policjanci chcą dotrzeć do pozostałych osób pokrzywdzonych przez 38-latka.

Rysopis sprawcy: mężczyzna 38 lat, dobrze zbudowany, bardzo krótko obcięty, lekko łysiejący. W chwili zdarzenia ubrany był w niebieski sweter, którego rękawy miał podciągnięte do łokci, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty czarne sportowe z białymi podeszwami.

Osoby pokrzywdzone przez mężczyznę mogą zgłaszać się osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2758/20.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 992 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama