Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Toruniu i Włocławku powstaną nowe punkty pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2

Jutro w Toruniu i Włocławku powstaną nowe punkty pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2.
W Toruniu i Włocławku powstaną nowe punkty pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2

Autor: fot. ilustracyjna

Dziękuję 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygadzie WOT i służbom Urzędu Wojewódzkiego, dzięki którym jutro rozpoczną działanie dwa nowe punkty pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2 w naszym regionie. Powstaną one we Włocławku i Toruniu.

1⃣ WŁOCŁAWEK – punkt na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego

W czwartek będzie działał od godz. 12:00 do 18:00

Od piątku codziennie od 8:00 do 18:00

2⃣ TORUŃ – punkt "drive-thru" na parkingu przy Motoarenie

W czwartek będzie działał od godz. 12:00 do 18:00

Od piątku codziennie od 8:00 do 18:00. - Tłumaczy Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama