Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Najlepsze technikum w Polsce odwiedzone przez wiceministra edukacji narodowej

Wiceminister edukacji narodowej Teresa Wargocka oraz wojewoda Mikołaj Bogdanowicz odwiedzili dziś Technikum Elektroniczne im. Wojska Polskiego, które w ostatnim Ogólnopolskim Rankingu Techników 2017 Fundacji "Perspektywy" zajęło pierwsze miejsce.
Najlepsze technikum w Polsce odwiedzone przez wiceministra edukacji narodowej

Autor: MEN materiały prasowe

Wizyta rozpoczęła się od spotkania z uczniami i nauczycielami Zespołu Szkół Elektronicznych. Wiceszefowa resortu nauki przekazała list gratulacyjny od minister Anny Zalewskiej oraz tablicę multimedialną. Teresa Wargocka pogratulowała tegorocznego zwycięstwa w rankingu Ranking Perspektyw jest rankingiem o szerokim spektrum kryteriów. Po zapoznaniu się z dorobkiem szkoły jestem pod dużym wrażeniem. Jest to szkoła na najwyższym poziomie, z dobrą kadrą nauczycielską i bazą dydaktyczną, prowadząca współpracę z przedsiębiorstwami, szkoła przygotowująca młodzież na najwyższym poziomie, przyjazna dla uczniów i otwarta. Chcę zaznaczyć, że ministerstwo edukacji narodowej przygotowuje zmiany w kształceniu zawodowym, które pomogą innym szkołom osiągnąć ten standard, który mamy w ZS Elektronicznych, czyli zaangażowanie pracodawców w kształcenie zawodowe uczniów, wspieranie rozwoju kształcenia zawodowego jak również działania na rzecz kadry nauczycielskiej - mówiła w trakcie uroczystości wiceminister edukacji.

O ogromnym sukcesie Technikum Elektronicznego, które stało się chlubą województwa kujawsko-pomorskiego mówił wojewoda Mikołaj Bogdanowicz Gratuluję dyrekcji, nauczycielom i uczniom tego sukcesu, który buduje się latami poprzez podejmowanie trudnych, odważnych decyzji. Tak wysokich pozycji w rankingu "Perspektyw" nie zdobywa się przypadkiem – gratulował przedstawiciel rządu w terenie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 27°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: A.O.Treść komentarza: Wspaniałe zdjęcia, kupię przy pierwszej okazjiData dodania komentarza: 22.06.2025, 21:31Źródło komentarza: Album Justyny Szelągowskiej ze zdjęciami wodnej Bydgoszczy już w księgarniachAutor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama