Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Metropolia za pół ceny. Ponownie w Bydgoszczy

Pod koniec września rusza akcji „Metropolia za pół ceny”. Przez cały tydzień będziemy mogli korzystać ze zniżek w wybranych sklepach, barach, restauracjach, muzeach, salonach piękności, klubach fitness itp. Do 18 września czekamy na zgłoszenia od przedsiębiorców.
Metropolia za pół ceny. Ponownie w Bydgoszczy
Autor: Materiały prasowe

Tegoroczna edycja akcji „Metropolia za pół ceny” potrwa od 28 września do 4 października. To już ósma edycja - od 2013 roku jako Bydgoszcz za pół ceny, a od 4 lat pod szyldem metropolii. Do tej pory zawsze był to weekend promocyjnych ofert, tym razem rabatów będzie można szukać przez cały tydzień.

Udział w akcji to nie tylko okazja dla mieszkańców metropolii Bydgoszcz i turystów na skorzystanie z wielu atrakcyjnych ofert, ale również okazja dla przedsiębiorców na pozyskanie nowych klientów oraz reklamę. Dlatego zachęcam do współpracy.” – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy.

W akcji może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który zaoferuje min. 3 produkty lub usługi, których cenę obniży o 50%. Partnerzy sami decydują, jak długo chcą brać udział w akcji – czy będzie to cały tydzień, czy może tylko kilka dni (min. 3). Mogą też sprzedawać vouchery, które będzie można wykorzystać już po zakończeniu akcji.

Wszystkie branże związane z turystyką, szczególnie gastronomia, obiekty noclegowe czy usługi transportowe obecnie przeżywają trudne chwile. Dlatego tego rodzaju akcje, mające na celu z jednej strony promocję tych usług i biznesu, a z drugiej strony przyciągnięcie klientów – są dla nich bardzo cenne.” – podkreślał Leszek Woźniak, dyrektor Bydgoskiego Centrum Informacji.

„Metropolia za pół ceny” to wydarzenie bezpieczne dla przedsiębiorców. Jeśli obowiązujące w terminie akcji obostrzenia związane z epidemią koronawirusa całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności, to Partner może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z udziału w akcji.

Aby zostać Partnerem, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl . Na ten moment mamy już kilkadziesiąt potwierdzonych zgłoszeń. Czekamy na kolejne do 18 września. Szczegóły pod numerem tel.: 509 979 107.

METROPOLIA ZA PÓŁ CENY - EDYCJA 2019:

- łączna liczba Partnerów: 167

- liczba gmin Stowarzyszenia, z których byli Partnerzy: 11

- liczba miejsc, w których można było skorzystać ze zniżek: 196 (niektórzy Partnerzy zgłaszali kilka punktów)

- łączna liczba zniżek: 588

- największa zniżka: -2245zł (50% z 4490zł).Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1041 hPa
Wiatr: 6 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt