Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Metropolia za pół ceny 2020. W tym roku potrwa tydzień

Coroczna akcja Metropolia za pół ceny wpisała się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Bydgoszczy i regionie. W tym roku również nie mogłoby jej zabraknąć! Jednak tym razem ze zniżek będzie można skorzystać aż przez cały tydzień od 28 września do 4 października 2020 r. A to nie jedyna zmiana.
Metropolia za pół ceny 2020. W tym roku potrwa tydzień
Autor: Materiały prasowe

Tegoroczna edycja akcji trwać będzie przez 7 dni, lecz nie w każdym miejscu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Partnerów akcji, to właśnie oni mogą określić, kiedy wezmą w niej udział. – Każda zgłaszająca się firma i instytucja może samodzielnie wybrać, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w przedziale od 28.09 do 4.10.2020 r., np. poniedziałek-środa, piątek-niedziela lub nawet wtorek, czwartek i sobota – wyjaśnia Justyna Wróblewska, koordynator Metropolii za pół ceny 2020 i dodaje, że oczywiście nie zabraknie też ofert dostępnych przez cały tydzień.

 

Taka możliwość ma ułatwić firmom i instytucjom dotarcie do jak największej liczy klientów przy ograniczeniach wprowadzonych ze względu na epidemię. Dostosowując akcję do obecnej sytuacji, każdy z Partnerów może również wprowadzić vouchery, które będzie sprzedawał w trakcie trwania akcji i umożliwiał zrealizowanie ich w późniejszym terminie. „Partner sam określa czas realizacji vouchera i dokładne warunki realizacji. Zastrzega się jednak, że jego cena musi być niższa o 50% od regularnej kwoty zakupu danego produktu lub usługi. Inna zniżka jest dopuszczalna, jeśli voucher będzie dodatkową propozycją do innych usług/produktów oferowanych za połowę ceny w trakcie trwania akcji.” – czytamy
w regulaminie akcji.

Niezmienne jest główne założenie akcji dotyczące zapewniania zniżki o wartości dokładnie 50% na wybrane produkty/usługi w trakcie udziału danego punktu w akcji, czyli w wybranych wcześniej dniach. Taki sam pozostaje też obszar, na którym odbędzie się akcja. Już po raz czwarty działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również pozostałe gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

W akcji co roku udział biorą instytucje i firmy z różnych branż. Promocje dotyczą m.in. restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych czy sal zabaw. Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług jest na bieżąco publikowana na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na Facebooku Metropolia za pół ceny.

 

Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem agencja Grupa Enjoy Media. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: [email protected]. Wszelkie informacje o akcji można uzyskać również pod numerem telefonu: 509 979 107.

 

Zachęcamy do zgłaszania się już teraz! Dla tych, którzy zrobią to do końca sierpnia mamy dodatkowe promocje. A wszystkich tych, którzy obawiają się tego, co będzie we wrześniu zapewniamy o możliwości rezygnacji z udziału w akcji, jeśli regulacje krajowe związane z epidemią SARS-CoV-2 całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności danego Partnera w terminie akcji. Pamiętajmy jednak, że w ramach akcji można proponować też zakupy online czy opcje na wynos lub dostawy – podsumowuje koordynator.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1041 hPa
Wiatr: 6 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt