Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media

Rozrywkowy Stary Rynek na letnie weekendy

Bydgoski ratusz informuje, że od najbliższej soboty, 4 lipca we wszystkie weekendy, aż do ostatniej niedzieli sierpnia na płycie Starego Rynku będzie można spotkać lokalnych artystów – muzyków, klownów, szczudlarzy. Do współpracy zaproszono kapele podwórkowe, studentów i absolwentów Wydziału Muzycznego UKW, ulicznych grajków.
Rozrywkowy Stary Rynek na letnie weekendy
Autor: KB

W najbliższą sobotę i niedzielę (4-5 lipca) o godzinie 12.00  przechodniów na Starym Rynku zabawiać będzie klown i szczudlarz, którzy zaproszą do interaktywnego działania, pokazów cyrkowych i modelowania balonowych zwierzaków, mieczy i kwiatów. Sobotnie popołudnie umili kapela podwórkowa Bydgoska Ferajna. Bydgoszczanie mogą spodziewać się dźwięków i klimatu starówki lat 20-tych, 30-tych.

W programie szlagiery przedwojnia, uliczne ballady, satyra podwórkowa i opowieści z przedwojennej Bydgoszczy. Oprócz koncertu stacjonarnego, Ferajna zajrzy do każdego ogródka i za każdy winkiel Starego Rynku. W niedzielne popołudnie klimatyczna muzyka w wykonaniu Adeli i Krisa.

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę o 12.00 i 17.00 na Stary Rynek.
Uwaga! Wyjątkowo 16 sierpnia i 29 sierpnia eventy odbędą się na placu Wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -7°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1035 hPa
Wiatr: 11 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: alanTreść komentarza: bardzo go lubieData dodania komentarza: 08.02.2023, 11:22Źródło komentarza: Za tydzień walentynki i koncert w Hangarze Kultury. Kim jest Patryk Singer?Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: EdiTreść komentarza: Rafauuu wszystko likwiduje.....tak jak ten od ścieków w WarszawieData dodania komentarza: 31.01.2023, 17:00Źródło komentarza: Powrót lokomotywy do Myślęcinka. Pamiątka po bydgoskiej kolei wąskotorowejAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciała
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt