Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoska Frosta buduje nową halę i biurowiec

Rozbudowa firmy Frosta w bydgoskim Brdyujściu już trwa i idzie do przodu na pełnych obrotach. Wiele prac związanych z konstrukcją nowej hali i budynku biurowego jest już na ukończeniu. Latem planowane jest zakończenie inwestycji i uroczyste otwarcie fabryki.
Bydgoska Frosta buduje nową halę i biurowiec

Autor: materiały wykonawcy

Rozbudowa fabryki w Bydgoszczy kosztuje ponad 65 mln zł. Powstanie hala o powierzchni 5,5 tys. metrów kwadratowych, magazyny z zapleczem (2 tys. mkw.) oraz nowy budynek biurowy z pomieszczeniami laboratoryjnymi. Firma zatrudni wielu nowych pracowników a otwarcie nowej fabryki zaplanowano na maj 2017 roku. Zostanie wtedy uruchomiona najnowocześniejsza w Europie linia do wytwarzania przetworów rybnych (bez panieru) z sosami i warzywami. Jej moce przerobowe wyniosą 20 tys. ton rocznie, co będzie stanowiło jedną z największych produkcji mrożonek na świecie.
Frosta posiada cztery zakłady, trzy w Niemczech i jeden w Polsce. Bydgoska fabryka gdy zakończy się inwestycja, będzie jej drugim co do wielkości przedstawicielem na świecie.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: -3°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: StasiakTreść komentarza: Myślę , że należy zacząć od tego , aby każdy pies był czipowany , miał książeczkę zdrowia z wpisanymi szczepieniami. Sterylizacja też pomoże aby nie było niekontrolowanego rozmnażania się zwierząt. Dlaczego w innych krajach to działa ? Czy u nas nic się nie da zrobić ? Chcesz Psa , bądź za niego odpowiedzialny .Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:28Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionieAutor komentarza: JanTreść komentarza: A co pan wojewoda robi w sprawie DPS tam też są przekręty na dużą kasę nikt z tym nic nie robi bo ja nie jestem Doda a po za tym zwierzęta mają większe prawa jak niepelnosprawniData dodania komentarza: 24.01.2026, 11:16Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama