Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowak Solutions na Facebooku

Bydgoszczanka bierze udział w ogólnopolskim konkursie i liczy na głosy mieszkańców

Trwa ogólnopolski konkurs Zostań Twarzą Pascala, w którym o ten tytuł walczy 25 kandydatów, w tym mieszkanka naszego miasta. Pierwszy etap potrwa do 13 lipca, a od 16 lipca - w finale spotka się 8 osób, które zdobędą najwięcej głosów.
Bydgoszczanka bierze udział w ogólnopolskim konkursie i liczy na głosy mieszkańców
Autor: Materiały prasowe

Każdy może zagłosować i zwiększyć szansę na wygraną swojego faworyta. Najbardziej cenne jest głosowanie w sekretariacie przy ul. Twardzickiego 33B w Fordonie. Wypełnić kartę do głosowanie można tylko raz podczas pierwszego etapu, ale za to nasz kandydat otrzyma 10 głosów - dodatkowo osoba głosująca ma szansę na wygranie nagrody.

Przy głosowaniu przez aplikację Pascal – Szkoła za darmo! głos policzony zostanie x3 https://pascal.edu.pl/URL/app.html Jeśli zagłosujecie na stronie https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/ Wasz kandydat otrzyma 1 głos. Głosować online można raz dziennie zarówno przez stronę, jak i aplikację.

Konkurs zorganizowała bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal, która swoje oddziały ma w 15 miastach. Słuchacze tej placówki mogą kształcić się zupełnie za darmo na kierunkach medycznych, zawodowych oraz w liceum ogólnokształcącym.

Najczęściej wybierane kierunki to opiekun medyczny, technik usług kosmetycznych, florysta, asystentka stomatologiczna, technik masażysta i technik sterylizacji medycznej.

Oferta edukacyjna jest tak bogata, że każdy znajdzie kierunek dla siebie, aby zainwestować czas w swoją wiedzę, pasję i rozwój zawodowy.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: -2°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Niedługo nic nie zostanie w tym mieście..Data dodania komentarza: 24.03.2023, 18:14Źródło komentarza: Klubokawiarnia Zakład? dołącza do grona zamkniętych lokali w mieścieAutor komentarza: MichałTreść komentarza: To jest komedia. Wszystkie umowy z Toruniem -Gentlemen's agreement - wzięły w łeb - żużel oni, my lekkoatletyka- co się stało - hala na ul Bema, która przykrywa czapką ten projekt. Dalej Opera Nova w Bydgoszczy i Hala Widowiskowa na Jordankach - już wiele wydarzeń (koncertów, wydarzeń) omija Bydgoszcz i odbywa się w Toruniu. Można mnożyć przykłady. Budowanie takiej hali bez pewnego rozmachu i ambicji to tak czy siak wyrzucanie pieniędzy w błoto. Marzy mi się Bydgoszcz znów była traktowana tak jak na to zasługuje.Data dodania komentarza: 24.03.2023, 14:43Źródło komentarza: Halowe MŚ w naszym województwie ogromną szansą Bydgoszczy. Powstanie nowa halaAutor komentarza: MichałTreść komentarza: No i super!Data dodania komentarza: 23.03.2023, 19:20Źródło komentarza: Bydgoszcz niczym Ciechocinek. Na wiosnę czekają nas kolejne solanki i fontannyAutor komentarza: AlkaTreść komentarza: 196 -te miejsce to nie takie złe. Na którym miejscu jest UKW w rankingu "Perspektyw"?, a w sporcie na którym?Data dodania komentarza: 19.03.2023, 15:27Źródło komentarza: Znamy zwycięzców Akademickich Mistrzostw Polski w szachachAutor komentarza: RobertTreść komentarza: Przyjemne (wagary) z pożytecznym (zobaczenie kampusu uczelni), fajnie ;)Data dodania komentarza: 17.03.2023, 14:55Źródło komentarza: Uczniowie szkół średnich będą wagarować na Politechnice Bydgoskiej!Autor komentarza: The JaTreść komentarza: A jeszcze prosciej byloby po prostu zrobic z jednej strony zabiegow podjazd ! nic prostrzego ! Po obydwu stronach kladki sa po dwa zabiegi schodow-lewa i prawa strona . Z jednej strony wystarczy zrobic podjazd ,a zdrugiej dalej beda schody ,tak wiec po obu stronach mielibysmy i schody i podjazd ! Sprawa jest tak prosta ze wystarczyloby na owych schodach zrobic szalunek i zalac betonem ! Na wierzchu zrobic jakas powloke antyposlizgowa ,jak na pasach . Ot cala technologia !Data dodania komentarza: 16.03.2023, 18:17Źródło komentarza: Bydgoszcz bezpowrotnie rozstaje się z kładką na Wyżynach
ReklamaHolistyczne Karmy dla zwierząt
ReklamaHolistyczne Karmy dla zwierząt
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt