Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 23 lutego 2026 08:26
Reklama

Na Starym Rynku pojawił się nowy lokal gastronomiczny

Od środy, 10 czerwca br. kultowe burgery Pasibusa dostępne będą na bydgoskim Starym Rynku. W lokalu znalazły się ponad setka miejsc siedzących i specjalny pokój zabaw dla najmłodszych pasibrzuszków. Z okazji otwarcia lokal przygotował też specjalną ofertę dla swoich gości. Bydgoska burgerownia to już 7. restauracja sieci stworzona we współpracy ze spółką Helios i zarazem 24. lokal marki w Polsce.
Na Starym Rynku pojawił się nowy lokal gastronomiczny

Autor: Materiały prasowe

Pasibus to kultowa marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął we Wrocławiu i szybko stał się kultowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 11 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu

Goście odwiedzający nowy lokal w Bydgoszczy mogą spróbować m.in. słynnych już burgerów takich, jak klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z papryczką jalapeno i nachosami czy Awokadus z domowym guacamole i grillowanym boczkiem. Wyrazisty smak burgerów Pasibusa, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych marki, to zasługa m.in. ręcznie mielonej wołowiny. W każdym połączeniu smakowym mięso można bezpłatnie wymienić na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno) lub smażony ser przygotowany według autorskiej receptury.

W związku z wyczekiwanym otwarciem bydgoskiego lokalu od 10 do 15 czerwca br. goście restauracji będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji – wszystkie burgery będą kosztować maksymalnie 19 zł. Lokal zlokalizowany jest na Starym Rynku 15 a czynny będzie codziennie od godziny 12:00 do 23:00.

Więcej informacji: Pasibus.pl | Pasibus na Facebooku.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZmarzniętyTreść komentarza: Zapraszam inspektorów do budynków bydgoskich szkół - są ferie, nie ma uczniów i nauczycieli więc decyzją prezydenta miasta wyłączono ogrzewanie, ale do pracy przychodzi kadra niepedagogiczna. Dziś w pracy mamy 12 stopni.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 08:44Źródło komentarza: Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy: Nowa infolinia do składania skarg na zbyt niskie temperatury w miejscu pracyAutor komentarza: twuj staryTreść komentarza: K O G O to kurwa obchodziData dodania komentarza: 5.02.2026, 20:35Źródło komentarza: PODSUMOWANIE GASTRONOMICZNE 2025 WEDŁUG SZCZAPYAutor komentarza: Wojciech instruktor narciarstwa zjazdowegoTreść komentarza: Super test, świetne narty o różnych parametrach, duże zaangażowanie ekipy, brakowało mi końcowej ankiety…Data dodania komentarza: 1.02.2026, 21:16Źródło komentarza: Wielki darmowy test nart w MyślęcinkuAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: Warto porównać te informacje z tym co pisza "znawcy" z Interii czy Polsatu. Tu przynajmniej widac ze gościu byl w Stanach i pisze to co widzial i ma porównanie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:13Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: OlaTreść komentarza: ICE w Polsce !!!!!!Data dodania komentarza: 30.01.2026, 12:46Źródło komentarza: "Ameryka Trumpa jednak pięknieje". Krótka refleksja trenera sportów walki Ryszarda PujszoAutor komentarza: SiernieczekTreść komentarza: Czekamy aż Wojewoda zajmie się dobrostanem ludzi cierpiących od smrodu z Remondisu.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 20:25Źródło komentarza: Wojewoda Kujawsko-Pomorski podejmuje zdecydowane działania w sprawie bezpieczeństwa zwierząt w schroniskach w regionie
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama