Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 13:26
Reklama

Jak powinny wyglądać gadżety promujące Bydgoszcz? Rusza konkurs!

Urząd Miasta zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Prace można wysyłać do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
Jak powinny wyglądać gadżety promujące Bydgoszcz? Rusza konkurs!

Autor: fot. ilustracyjna

Konkurs ma charakter ogólnopolski i otwarty. Jego przedmiotem jest zaprojektowanie linii gadżetów, które będą w interesujący sposób promowały nasze miasto. Projekt powinien składać się z minimum trzech rodzajów gadżetów.

W konkursie stawiamy na oryginalność, funkcjonalność oraz ekologiczny charakter materiałów promocyjnych.

Nadesłane projekty powinny być projektami autorskimi, oryginalnymi w formie, ale realnymi do realizacji oraz o użytkowym charakterze. Nie jest wymagana specyfikacja techniczna projektowanych przedmiotów. Każdy gadżet musi zawierać logotyp Bydgoszczy.

Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową w kwocie 2000 złotych brutto.

Prace konkursowe prosimy składać do 28 lutego 2020 r.

Projekt prosimy złożyć osobiście lub przesłać do siedziby Urzędu Miasta Bydgoszczy. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Prace konkursowe zostaną poddane ocenie komisji, której skład zostanie powołany przez Prezydenta Miasta.

Wyniki konkursu będą ogłoszone do 13 marca 2020 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 16°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama